Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk a kutyánkkal...

Mit csináljunk a kutyánkkal ha az a szokása hogy ha mondjuk kizárjuk a szobából akkor bosszúból bepisil. Lehet valahogy tanítani hogy ezt ne csinálja?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat plz.
2012. febr. 2. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Aki azt írta,hogy a kutya orrát nyomjuk bele a pisijébe az megse szólaljon! Ez tilos! A kutya nem fogja érteni, miért teszi ezt vele az ember, főleg, ha csak jóval az incidens után vette észre az ember.

Igen, van olyan, hogy bosszúból csinálja a kutya. Elég okosak ahhoz. Kizárni nem kell, de a határokat oszd ki, mit tehet és meddig mehet el.

2012. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Annyival tovább fejleszteném a kérdést, hogy nem elég hogy bepisil, de ráadásul az ágyamba!! Szerencsére nagyon ritkán fordul elő, de az a pár alkalom is elég. A múltkor itt hagytam éjszakára és erre jöttem haza. A párnámra telibe. Pedig simán írhatom, hogy imád engem a kutya, szabályosan szerelmes belém, állandóan őriz. Ennyire fél, hogy nem jövök hozzá haza? De akkor is, miért az ágyba? Meg néha a saját helyére is, a foteljába is bepisil, azt miért? Azt viszont úgy is csinálja, ha itthon vagyunk. Ötletek?
2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kutyasuli. Ott helyre tudják tenni az elrontott gazdikat.
2013. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!