Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féregtelenítőt hol szoktatok...

Féregtelenítőt hol szoktatok venni?

Figyelt kérdés

Nálunk az állatorvos eszméletlen magas összeget kér érte/3000Ft/

A neten utánanéztem és 400-500Ft-ért lehet már kapni.



2012. febr. 2. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos, gyógyszertár
2012. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3000Ft??? Ha egy egész dobozzal ad, akkor ok, de ha 1db akkor inkább nem mondom el róla a véleményem.

Mi az állatorvostól veszünk mindig, 300Ft/db-ért. Mindig kérek legalább fél évre valót tőle, ha megyünk hozzá. Állatpatikában egyszer vettünk, de ott ugyanazt adták 750Ft-ért. Érdemes megkérdezni más állatorvost vagy állatpatikában megérdeklődni, hogy mennyiért árulják ott. Vagy egyszerűen rendelsz netről.

2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendes patikában is lehet sok helyen kapni, mi is ott vettük.
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Nekem a patikában csak receptre adtak. Felirattam az orvossal, de így sem volt olcsóbb, 400 Ft.
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állatorvostól. Itt lakik velünk szemben, ha kell, csak felhívom és lent találkozunk. Legutóbb 450 Ft-ot kért, akkor 25 kg volt a kutyám.
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 200 ft-ba kerül, de az én kutyám mondjuk kistestű! =)
2012. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel testsúlyra megy, ezért minél nagyobb a kutya annál drágább a féregtelenítés is. Én kb. 2900-ért veszem a patikában a 2 darab 35 kg-os tablettát, de legutóbb a veszettség elleni oltásnál az állatorvos a 3500 forintos oltás árába foglalva adott 7 darab 10 kg-os tabit. Szóval azzal az oltással jól jártam.
2012. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az állatpatikában szoktam vásárolni, vagy ha megyünk a dokihoz mert oltani kell a kutyát, akkor van, hogy tőle vásárolom meg. A kettő egy név alatt fut, egy helyen van, így a féreghajtó is egy áron van, 20 kg-s kutyának olyan 400 Ft környéke, de van drágább verziója is, egyszer vásároltunk azt, és az 1.000,- Ft volt körülbelül.
2012. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár vagy állatpatika. Én 800Ft-ért veszem.....
2012. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!