Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék ingyen, vagy minimál...

Szeretnék ingyen, vagy minimális árért rotweiller kis kiskutyát, esetleg kutyákat! Tudtok ebben segíteni? (esetleg, ha valaki tud, menhelyen vagy bárhol, gazdi keresô rotweillereket, irjatok légszi! ) "KÖSZI"

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rotweiler fajtamentés, ha van Magyarországon..nézz utána
2012. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon keresem,mivel ahol én élek nincs ijen kutya kárpátalján,vagy is nagyon ritka,ha van is,!!deha valakinek érdekelne dobberman is,nagyon szerelmes vagyok ezekbe a kutyákba.
2012. febr. 2. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell olcsó kutya?

Mert ha azért, mert nincs pénzed, akkor javaslom, gondold át, hogy mennyire szeretnél egy olyan kutyá, akire aztán majd a gatyádat kifizeted az állatorvosnál... Ugyanis egy kölyök azért olcsó, mert nem törődtek az egészségügyi szűrésekkel (ugyanis az drága, emelné a kölyök árát), nem kapott minőségi tápot (mert az is drága), még talán az oltásai sincsenek meg. Ha kifogsz egy ízületi problémás rotit, bérletet vehetsz a dokinál, és vállalhatsz másodállást.

Meg eleve pénz nélkül kockázatos kutyát tartani (pláne többet), mert megbetegszenek, aztán ott álltok majd mind vacsora nélkül. A kutya nem játék.

2012. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutya is szóbajöhet? Tudok egy menhelyet, ahol kapásból 5 rotti keres gazdit.
2012. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elmondanám,hogy azt nem tudja előre kikerülni,hogy ízületes lesz e vagy sem..nekem egy német törpe pinscherem van-dobermann mini változata-tehát egy fajból valók és 4évesen jött ki neki a térdizületi probléma.Na ha ezt nem tartják karban és műtetni kell akkor 40-60e körül van a műtét.De ezt kicsiként nem tudod megállapítani..én is azt ajánlom,hogy menhelyi kutyát fogadj örökbe,azok nagyon várják a gazdit .ezek akutyák amúgy ha tenyésztőtől veszed is 30-60 e körül mozognak..nekem a pinscherem is ennyi volt..szóval az tény gondodl át az oltások miatt is,mert évi kétszer kötelező-itt Magyarországon 5-6 e ft egy oltás..kölyök kutyánál sokkal több kell!A kaja..hát nekem faj kutyám van ,de meg nem eszi csak a házi kosztot ,meg a főtt csirkehúst-nyakat farhátot stb..szóval azért lehet az olcsóbban is mintha a az ún.minőségit veszed meg,aztán ki tudja miből van az is..
2012. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen érdekelne felnőtt rotweiller is!hány évesek?és merre kaphatók meg?jó lenne ha nagygyából pontos élet évet tudnál mondani a kutyáról!köszi.
2012. febr. 8. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elküldtem priviben a kutyusokat.

Szimpatikus vmelyik?

2012. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!