Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is nagyon idegesét ha...

Titeket is nagyon idegesét ha már beszól a kutyátokra?

Figyelt kérdés

Van a kerítésünkön egy luk de csak a kutya feje fér ki. Jött 2 öregasszony és ugatta őket. (engem nem vettek észre). Erre el kezdi így az egyik "az a rohad korcs korcs meg e hogy ugat" aztán meg mondták még rá 1-2 jelzőt ahogy el mentek a kerítés előtt....

Nagyon mérges lettem.... alig álltam hogy nem mentem oda és megmondtam volna nekik a magamét!


Veletek fordult már elő ilyesmi?? És mit csináltok ilyenkor??


2012. febr. 2. 19:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*más
2012. febr. 2. 19:18
 2/12 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

1. Semmit nem csinálok, nem kell, hogy mindenkinek tetsszen a kutyám. Idióták meg mindig is lesznek.

2. Az a lyuk nem túl szerencsés a kerítéseteken.

2012. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát tudjuk de most nem tudjuk megcsinálni mert fagy van csak tavasszal. Ha meg odateszünk valamit akkor meg azt elszedi...(kiparaja vagy stb...) De nem tud a lyukon kiférni csak a feje...
2012. febr. 2. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Tudod amikor fáradtan magamban gondolkodva megyek hazafelé a frászt hozza rám amikor hirtelen egy kutya a kerítésnél elkezd ugatni..Hát persze hogy kiakadok,és szidom mint a bokrot.

Sose értettem,hogy miért nem lehet szépen végig menni az utcán úgy hogy egy kutya ne ugasson veszettül.

Így engem jobban idegesít az,hogy a kutya gazdája nem képes a kutyáját megtanítani arra,hogy nem ugatunk ha kell ha nem,és nem tudja megnevelni a kutyáját,hogy ne szaggassa ki a kerítést..

Nem is a kutya idegesít,hanem a gazdája aki szarik az egészbe..Szóval néz a másik oldalról..rendben?

2012. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ugat veszettül ha kell ha nem! Csak akkor ugat ha ember jön az úton akkori is csak akkor ha valaki nem tetszik neki...

Nem ő szedte ki a kerítést hanem régi és már majd újjat csinálunk...azért sz@r

2012. febr. 2. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy zavar, szerintem minden jóravaló gazdát zavarna, ha az ő szemében leggyönyörűbb kutyát, az ő szeme fényét valaki kritizálná. De ilyenkor ne figyelj rájuk. Neked kell intelligensebbnek lenned, ha a nyanyák már nem azok. Engem az szokott felhúzni, ha a kutyámat le albínó disznózzák tesómék, de ők csak azért csinálják, hogy felhúzzanak, úgyhogy már én is poénnak veszem :D
2012. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Az öregaszzonyok már csak ilyenek :D

Hobortos,száraz,vének :D

2012. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Pont elég, ha a feje kifér, máris meg tud valakit harapni.
2012. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!


Azért ismerem a kutyám. Hogy megharapna valakit az ki van csukva.... 1000%-ra a lénynek sem ártana nagy a szája de olyan kedves is bárkivel...

2012. febr. 2. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve van amstaff keverékem, kertes házban lakunk. Az első héten jött a szomszéd, akinek két idegbeteg padlócirkálója van és a levélzizzenésre is szerenádoznak, hogy mostantól ő félni fog, és az 1,70es kerítésünket magasíttassuk meg. Aztán pár hónapja megkérdezte tesómat, hogy harapott-e már meg valakit, mert mégiscsak harci kutya, és hogy mi hogy bírjuk, és nem rettegünk-e tőle. Meg hasonló előítéletes marhaságokat. Amúgy a kutya nem ugat, csak ha a szomszéd motorral megy el és húzzák a gurulós kukát. Gondolom a hangját nem szereti. De nem reagál se a szomszédokra, se a postásra, csak akkor ugat, ha idegent lát. Zsákutcában lakunk, elég kicsi a forgalom. Szemben van egy templom, vasárnaponként így elég sokan vannak, de őket sem ugatja meg. Ezért nem is értem, hogy mi a kedves szomszéd baja.

Olyan volt, hogy odakiabáltak nekem, hogy a hámos szájkosaras kutyát vigyem el az útból, mert nem mernek elmenni mellettünk... Csúnyákat éppen nem mondanak, csak a marhaságokat. Pedig nagyon szelíd kutya, csak kicsit lelkes.

2012. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!