Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi alapján döntöttétek el,...

Mi alapján döntöttétek el, hogy kan vagy szuka kutyát akartok?

Figyelt kérdés

Eddig meg voltam győződve róla, hogy mindenképpen kant akarok, de most valamiért elkezdtek tetszeni a szukák is.

Most azon gondolkozom, hogy talán teljesen figyelmen kívül hagyom a nemét választásnál.

Ti hogy döntöttetek?


2012. febr. 2. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Menhelyen voltunk nézegettünk és én az egyik kennelnél kijelentetem nekem ez a kutya kell és kész még a nemét se tudtam..... Aztán kiderült hogy szuka. De nálam nem volt lényeg hogy milyen nemű....
2012. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szukám volt, a mostani kutyámnál is kiválasztásakor is ez volt a cél. Kanokat csak ideiglenesben tartottam/tartok, de valahogy azt érzem, hogy nem annyira jó az összhang közöttem és a kan kutyák között, nem találjuk meg a közös hangot olyan jól. Mások másképp éreznek. Eléggé személy függő.
2012. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Azt kihagytam hogy most 3 kan kutyám van.

Szuka vagy kan nálam mindeggy de én a kanokat jobban szeretem....

2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mailerdeamon ***** válasza:
Én jobban szeretem a kanok erősebb felépítését, de fogalmam sincs, hogy választok-e valaha is fajta és nemi jelleg alapján kutyát. Jelenleg több van, mint elég.
2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ha A Kutyára gondolok, akkor egy szuka jelenik meg a lelki szemeim előtt. Sosem volt kan kutyám, és most is tartom magam ehhez, nem tántorított el semmi. Jelenleg 3 szuka kutyám van.
2012. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tunik, hogy a szukák sokkal tanulékonyabbak, figyelmesebbek és jobb veluk az osszhangom!

Mikor már ismertem a kutyáknál mind a 2 nemet, úgy éreztem inkább szuka kutyát vennék, ha kéne vennem!


Lehet neked épp más véleményed lenne!

Persze a kan kutyákat is kedvelem!

Nagyon fontos a jó nevelés vagyis, hogy sokat torodjunk vele!

2012. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Mivel a kan nagyobb, impozánsabb, robosztusabb, ezért mindenképp kant akartunk.
2012. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem szukám és kanom is van... én a kanokat jobban szeretem :)
2012. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
"lányos anyuka" vagyok, szerintem velük nyugisabb az élet. Ismerek elég sok kan kutyát, akikkel állandó küzdelem megy, hogy ne bunyózzanak más kan kutyákkal össze. Lényegében ennyi:)
2012. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menhelyen önkénteskedés közepette véletlenül épp egy szukával lettem olyan viszonyban, hogy aztán hazahozzam, és általában valahogy mindig a szukákat kedveltem, de ha éppen beleesnék egy kan jellemébe, nem érdekelne, hogy van-e pöcke vagy nincs. Úgyis ivartalanítttatom, vagy eleve úgy hozom el, így a nemekkel kapcsolatos gondok mindenképpen kimaradnak az életemből.
2012. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!