Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Csivava (chihuahua) fajtájú...

A Csivava (chihuahua) fajtájú kutyámnak, hogy tudnék örömet szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma este néztem a kiskutyám arcát... Kicsit olyan arca volt mikor egy kisgyerek nem kapja meg a megfelelő ajándékot... :( Azon gondolkodtam, hogy mi lenne ha felvidítanám? Tudnátok valami tippet mondani, hogy hogyan tudnám felvidítani? Vegyek neki valami kis ajándékot? Finomságot? Vagy valami kis játékot? Nem mindig ilyen az arca, csak most volt ilyen! Meg mindent megteszek, hogy jobb kedve legyen! :) LÉCI Írjatok tippet, hagy vidítsam fel! A válaszokat előre is köszi! ;-)
2012. febr. 2. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Játsz vele sokat és tölts vele minél több időt!!
2012. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Játsz vele, menjetek sétálni, vedd ölbe és simogasd...
2012. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2012. febr. 2. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is játsz vele olyan játékokat, amelyek nagyon-nagyon kedvel! Simogasd, szeretgesd és biztosan felvidul! :) (nekem ez mindig beválik!)
2012. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni, tanítgasd, adj neki feladatot. A kutyáknak nem mértéktelen mennyiségű szeretet kell, hanem az, hogy hasznosnak érezzék magukat egy jól működő falka tagjaként. Azzal, hogy elkényezteted, nem teszel jót neki :)
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jutalomfalatokkal tanítgasd meg különböző gyakorlatokra, trükkökre.
2012. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat! Ezeket megpróbáltam, és már csóválja is a farkát! :)
2012. febr. 3. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
legyél megbízható, tisztelhető, tudatos vezetője és vedd figyelembe, hogy ő egy kutya méghozzá az egyik legősibb fajta, szüksége van egy közösségre ahol hasznos tagnak érezheti magát és nem főnöknek
2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi! Voltunk sétálni, már jobban néz ki.. Itt ugrál, csóválja a farkát! :)
2012. febr. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!