Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota pincsimet elvittük...

Palota pincsimet elvittük kutyakozmetikushoz, ahol géppel lenyírták a szőrét. Otthon vettem észre, hogy a heréi elött bele van nyírva a bőrébe, piros volt. Hogyan segíthetnék a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem tulajdonítottam neki nagy szerepet. Egy napra rá,már nyalogatta és pirosabb volt. Ma már nagyon nyugtalan a kuyta,megpróbáltam lemosni neki,de nyüszített,ezért abbahagytam. A sok nyáltól emg minden oda ragadt neki. Mit tehetnék? Előre köszi a válaszokat.
2009. máj. 31. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Orvos?

Csak azért, mert elsőre is oda kellett volna vinni...

2009. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak nem volt orvos,és mára lett ilyen az állapota,és hogy mit tudnék vele csinálni itthon..
2009. máj. 31. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kamillás lemosás, gyulladáscsökkentő krém, esetleg babakrém (pl. Neogranormon). Aztán ha nem javul, az első lehetséges időpontban irány a doki!
2009. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. máj. 31. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb leírtak mellé egy gallér vagy bugyi, hogy ne tudja kinyalogatni magának.
2009. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És el ne felejtsd elküldeni a kozmetikust egy nagyon meleg éghajlatra!!!! :(
2009. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
áhá,ő sincs ivartalanítva..
2009. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neogranormon, Betadin .. valami sebbkezelő biztos van otthon, kend be.

Huzz rá vagy gyerekbugyit, vagy egy kisméretű polot a seggén megkötve, hogy ne tudja nyalogatni.

2009. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Tetran-t javasolnám, azzal kenegesd.
2009. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!