Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kg körül kell lennie egy...

Hány kg körül kell lennie egy angol cocker spánielnek?

Figyelt kérdés

Egy 8 hónapos spánielről van szó, kan kutyus és 13 kg. Az érdekelne hogy ennyi idős korban ez már elhízást jelent-e. Most a nagy hidegben nem igazán megyünk ki a szabadba de még így is kiviszem szaladgálni de. és du. 1-1 órát. Mióta kevesebbet mozog azóta nem is eszik annyit de még így is mindenki azt mondja rá aki meglátja hogy jó súlyban van (van aki már le is dagizta). Ha megtapogatom az oldalát akkor érzem a bordáit de az is igaz hogy nem állnak ki. Kezdjem el fogyóztatni vagy majd tavasszal lefutja ezeket a kilókat? Olvastam hogy 12-15 kg közötti a felnőtt súlya, fog még addig sokat hízni?


Bocs ha hülye a kérdés, csak már úgy unom a megjegyzéseket a súlyáról.


2012. febr. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben érzed a bordáit akkor nem kövér.

8 hónaposan már elérheti a felnőtt kori méretet.

Az pedig,hogy fog e még hízni rajtad múlik.

2012. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne fogyóztasd,kölyöknek nem tesz jót.Ha szemlátomást nem kövér,szerintem,hagyd.Nekem kettő van,az egyik 6 éves 14 kiló,a másik 7 éves 12 kiló.Más felépítésű mind a kettő,de egyik sem kövér,ha odafigyelsz a megfelelő mennyiségű mozgásra,akkor nem lesz probléma a súlyával.
2012. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves kutyusom 8-10 kg körül van! Szuka kutya! :DD
2012. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én nem látom kövérnek de már annyian megjegyezték hogy elbizonytalanodtam. Elég jó tápot kap (pro plan), de mostanában nem is eszi meg az előírt mennyiséget. Igaz kezdi is unni, múlt héten kibírt 1,5 napot hogy ne egyen annyira nem kellett neki, végül csak ráfanyalodott, de nem igazán eszi nagy lelkesedéssel.

2012. febr. 3. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!