Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapban milyenek a kutyaru...

Fressnapban milyenek a kutyaruhák jókat árulnak mostanában, vannak akciók?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az összes akciós most (50% kedvezmény) 1 kivételével. Pont a legjobb. Mi olyat vettünk neki, ami belül bundás, ez érintkezik közvetlenül a testével, kívül pedig vízlepergetős, ezt le is lehet csatolni, így jó időben eskőkabátként is használható.

Ezzel én teljesen elégedett vagyok :)

2012. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is vmi ilyesmit szeretnék, az a baj h a neten annyira sok van h választani sem tudok :/
2012. febr. 3. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Menjetek be a Fressibe, beviheted a kutyát is, ott fel is tudod rá próbálni.

Karlie a neve és egy németjuhász van a fotóján. A mi méretünkben (30 kg-os bullmasztiff) 5500 Ft volt.

2012. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem drága :)
2012. febr. 3. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja :)
2012. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kuncogo11 válasza:

Mi a Király utcába szoktunk járni (Nagymező-Király utca sarkánál van), ott különlegesebb ruhák vannak jóval mint a Fressibe. Nézd meg a webshopjukat:-) Itt is szoktak lenni akciók.

www.luludog.hu

2012. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!