Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Debrecenben van...

S. O. S. Debrecenben van állatmenhely? és nyári munkára mehetek dolgozni oda?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne nagyon szeretnék azokon a kutyákon segíteni :) Debrecenben van valamilyen állatmenhely?? 12 éves vagyok
2012. febr. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Van menhely, de 12 évesen nem mehetsz oda egyedül dolgozni, maximum szülői felügyelettel.
2012. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszih a válaszod xD
2012. febr. 3. 19:40
 3/5 Mailerdeamon ***** válasza:

Hívd fel őket és kérdezd meg: [link]

Nyári munkára egész biztosan nem fogsz tudni hozzájuk menni mert egyrészt ahhoz még kicsi vagy, másrészt mert az önkéntesek nem kapnak fizetést.

Elképzelhető, hogy kutyasétáltatáshoz csatakozhatsz ha a szüleid megbeszélik velük.


Ha ők nem tudnak vállalni kérdezd meg, hogy van-e a városban kisebb létszámmal működő állatvédő szervezet, ahol nagyobb eséllyel segíthetsz a kutyák körül.


Akármi is a válasz, tárgyi felajánlással biztosan tudod őket segíteni. Kérdezd meg, mire van szükségük, hátha van nektek otthon, pl. plédek, takarók szinte mindig kellenek.

2012. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A győriről írok, gondolom a debreceni is hasonló.

14 év felett mehetsz etetni, takarítani, mással együtt kutyát sétáltatni. 16 év felett egyedül is sétáltathatsz kutyát.

2012. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy első hozzászóló írta.

Állatmenhelyeken maximum önkéntes munka van, amiért nem kapsz fizetést. 12 évesen még nem is dolgozhatsz, 15 évesen kezdhetsz el dolgozni, de csak szünetbe. 16 éves kortól már hétvégente is mehetsz, ha jól tudom.

Ahova én járok, 14 év alatt még csak pórázt sem foghatsz. Mindenképp kell szülői írásos engedély, mert a dolgozók nem tudják minden lépésedet nyomon követni. Kenneleket pedig az ott dolgozók takarítják, etetik az állatokat. Ha van macskaszoba, ahol össze vannak engedve a cicák, esetleg ott tudsz almot takarítani, de ezt általában nyitási időre elvégzi a gondozó. Kutyát tudsz sétáltatni, esetleg kifésülni a hosszú szőrűeket.

Ezeket egy másik menhelyről mondom, de ha van Debrecenben menhely, ott is hasonló szabályok élnek. Kérdezd meg az ottani dolgozókat, ott mik a szabályok. De szerintem várj az önkéntes munkával, 12-13 évesen nem fogsz tudni semmit csinálni.

2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!