Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért mérges a tacskó?

Ezért mérges a tacskó?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy a kis tacskók azért támadnak meg mindenkit,mert kisebbségi komplexusuk van?Nagyon mérges kutyák,szerintem.
2012. febr. 3. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Tuti!
2012. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egyszerűen nincs megnevelve amelyik megtámad mindenkit.
2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azért, mert meghalt Dumbledore.
2012. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
A kutyáknak nincs "kisebbségi érzésük" .
2012. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:D

Utolsó:a kutyának is vannak érzelmei.Biztos rossz lehet neki,hogy ő olyan picike,a többi kutya meg lekörözi méretben.Szerintem féltékeny lehet a társaira.Meg hosszúkás is szegény.Simán hasra lehet benne esni.De én attól még csipázom a tacskókat:)

2012. febr. 3. 22:24
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
A kicsi kutyáknak Napóleon-komplexusuk van. Ha meg nem, akkor csak nagyképűek. :)
2012. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mi az a Napóleon-komplexus?

:D

2012. febr. 3. 22:44
 8/22 Mecse ***** válasza:
100%

A kutyáknak is vannak érzelmeik persze, csak ne keverjük bele az ember által érzett és dobált érzelmeket, mert olyanjuk nincs. Ide tartozik a "kisebbségi érzés" is, ez balgaság, nincs ilyenjük. A kis termetű kutyákat ugyanúgy meg kell nevelni mint a nagyobbakat és nem lesz velük semmi gond.


Nem "mérgesek" a tacskók. Van angol nyelvterületeken egy olyan hogy "small dog syndrome" ami kb. "apró kutya szindróma", szokták ezt használni az "idegbajos" kistestű ebekre, mert ezt rá lehet húzni minden nevelési problémás kutyára, így nem kell vele többet foglalkozni, rámondod hogy ez van neki, és el van intézve. Szerény véleményem szerint hülyeség. Megfelelő energia ráfordításával minden mentálisan egészséges kutya lehet jól nevelt -kivéve amelyeknek ténylegesen idegi alapú bajaik vannak- .


A Napóleon komplexust emberekre szokták mondani, legtöbbször kisnövésű férfiakra, akik "túlkompenzálnak", azért mert a méretük kisebb mint az átlag -így megpróbálnak nagyon-nagyon jók lenni mindenben az élet egyéb területein- hogy az emberek ne arra koncentráljanak hogy ők méretben kisebbek.

2012. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mecse ***** válasza:
*megfelelő mennyiségű energia ráfordításával - így értettem :)
2012. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
a napóleon koplexus még az is , hogy a tacskók a kabátjukba akarják dugni a kezüket, de nem tudják, mert nincs kabátjuk és rádöbbennek, hogy ők csak tacskók, és ezt nem szeretik. ezért bedühödnek és mérgesek lesznek :)
2012. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!