Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért mérges a tacskó?

Ezért mérges a tacskó?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy a kis tacskók azért támadnak meg mindenkit,mert kisebbségi komplexusuk van?Nagyon mérges kutyák,szerintem.
2012. febr. 3. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És a relativitás elmélettel sem értenek egyet, de senki nem hallgatja meg őket, ezért is dühösek.
2012. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi van itt??? Idióták éjszakája?
2012. febr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Öööö.. tudtommal a csivava kisebb... neki nincs "kissebbség komplexus"-a???? Amúgy csak rosszul van nevelve...
2012. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

@ #8


„A kutyáknak is vannak érzelmeik persze, csak ne keverjük bele az ember által érzett és dobált érzelmeket, mert olyanjuk nincs.“


Ha a kutya örömet érez (mert tud örülni, az tény), akkor szerinted ezt másképpen érzi mint az ember? Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy a kutya rendelkezik az ember teljes érzelemskálájával, de szerintem az alapvető érzelmei ugyanazok (félelem, öröm, düh, stb.), mint az embernél.

2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Mecse ***** válasza:

Arra utaltam nyilvánvalóan amik exkluzívan ember által definiált / érzett érzelmek, ld. kisebbségi érzés, hatalomvágy, stb-stb. Ilyeneket pl. nem éreznek a kutyák,bármennyire is "ráillik" néha a viselkedésükre ilyesmi magyarázat, attól még ez csak az ember elméjének szüleménye. Ennyit mondtam.


"Alap" érzelmeik nekik is vannak, egy árva szóval nem mondtam hogy nincsenek, azokra az érzelmekre gondoltam elsősorban amikkel nem rendelkeznek, amikhez komplex gondolkodási folyamatok társulnak.

2012. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Meccs...lehet ebben valami...de biztos bántja szegény tacskókat,hogy olyan picikék és ki kell törnie a nyakukat ahhoz,hogy felnézzenek a kemény nagykutyákra,akik a porba tiporhatják őket.Az állatvilágban is biztos van olyan,hogy szerencsétlen tacsi gyengének érzi magát.
2012. febr. 4. 22:24
 17/22 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy egy ismerősöm szerint a palota pincsi hazug,érdek kutya,aki simul az emberhez és az aranyosságával akarja kihasználni őket.És szerinte,hogyha a palotapincsi gazdája fuldoklana a tóban, a tacskó ki akarná menteni,de a pincsinek csak azon járna az esze,hogy ki fogja őt eltartani?Én személy szerint szeretem a pincsiket,aranyosak és nem tartom őket hazugnak és kétszínűnek.Szerintetek?
2012. febr. 4. 22:27
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja!Offoltam saját magam.Az mondanivalómat meg elfelejtettem befejezni.Fáradt vagyok.Szóval a tacskó nem hülye,megérezheti,hogy gyenge az állatvilágban,egy nagyobb kutya simán szétszedné.
2012. febr. 4. 22:47
 19/22 Mecse ***** válasza:

Nem láttál még olyat hogy egy teljesen vegyes termetű kutyákból álló falkában történetesen éppen egy kistestű kutyus a falkavezér? :) Létezik pedig.


Nekünk mikor a hatalmas ónémet juhász kutyusom mellé ideiglenesen került egy puli, akkor a puli lett a főnök rövid időn belül. Kutyáknál nem számít a méret, illetve nem éreznek olyasmit hogy jaj de pici gyenge vagyok. Nem gondolkodnak ilyeneken :)

2012. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy kis szürke színű keverék kutyusunk meg egy nagy német juhász. Az apám szokta nekik a kaját hordani ki a kertbe, mert ott voltak „elszállásolva“ hogy őrizzék. A nagy kutya sose akarta engedni a kicsit kajálni, ezért az apám azt találta ki, hogy a nyári lak garázs ajtajának a sarkába csináltatott velem egy kis „ bejáratot“, amin a kis kutya még be tudott férni a nagy már nem. Gondolta, hogyha a kicsinek a garázsban fog „tálalni“, akkor minden meg lesz oldva. Hát nem így történt, mert egy idő után észrevette, hogy a nagy kutya azt csinálja, hogy amikor a kis kutya bemegy „ebédelni“, akkor addig ugat neki odakint, amíg az szépen ki nem adogatja neki a legjobb falatokat. Akkor úgy határoztunk, hogy szegény kis kutyust hazahozzuk, el lesz valahogy a lakásban, nálunk nincs nagykutya, ehet nyugodtan. Megintcsak nem így történt, mert a kutya egyszerűen nem mert enni, hiába tettük oda eléje a kaját a tálkájába. Ugyanis nem kapta meg hozzá előzőleg a nagykutya „jóvahagyását“. Akármit is csináltunk, nem evett, csak akkor, ha a falatot beleraktuk egyenesen a szájába, de volt, amikor még akkor sem merte lenyelni. Naponta kétszer fél óráig tartott, míg valahogy sikerült megetetni. Arról már nem is beszélve, hogy állandóan félt, mindig csak óvatosan, behúzott farokkal mert járni, örülni már nem is tudott, mert ezt köszönhette a nagykutyának, aki állandóan csak terrorizálta. Végül el kellet szegényt pusztítani, mert már nem tudtunk vele mit kezdeni.
2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!