Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok hogy ne fázzon...

Mit csináltok hogy ne fázzon a kinti kutyátok?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik, hogy majd -20 fok körül beengedjem...

A háza jól szigetelt, van rajta hófüggöny, raktunk bele szakadt ruhákat. Gondoltam a szalmára, de nem tudom, hogy hol lehet kis mennyiségben venni :S


2012. febr. 3. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vezess be egy infra lámpát az olba.Kb 2000 forintból megvan.
2012. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem az összes kutyaház fűtött.
2012. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én jóformán semmit nem csinálok. A kutyám nem enged semmit. Van egy szigetelt ólja, de a hófüggönyt, és a ruhákat bent nem tűri. 5. tele fekszik kint a hideg deszkapadozaton, de nem akar bejönni. egyébként labrador
2012. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mailerdeamon ***** válasza:

A melegített tégláról még nem is hallottam. Tényleg jó? Sokáig meleg?


Igen, az infralámpa. Nekünk is van az egyetlen kinti box felett, de én nem mertem írni senkinek, mert itt többnyire kutyaházakról van szó és abba kétlem, hogy bárki beszerelné. :(

2012. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes lett volna magad energia tartalmú táppal etetni már jóval korábban.Olyan kutya akinek nincs aljszőre nem szabad kint tartani .Közöld anyádékkal hogy Ők is erre számítsanak ha egyszer Ők lesznek kiszolgáltatva. Nem igaz hogy nincs garázs vagy pince.
2012. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Simán beszereltem a kutyaházba az infrát...de nekem olajradiátoruk van a házban.
2012. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az enyém border collie, van neki kint egy háza, és be van engedve a mosókonyhába is, ahol a szárítógéptől jó meleg van, de nem szeret bent lenni. Tegnap délután már esett a hó nagyba, a kutya meg kint feküdt a kert közepén, és már félig befedte a hó... Azóta bent van a lakásban.

Nem értem, hogy nem fázhat ebben a hidegben.

2012. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi szereltünk infrát a kutyaházba. Nem ajánlom mindenkinek, mert a mieink unatkoztak és lóbálták, valamint megkeresték a felső vezetéket és elkezdték rágni... Szerencsére semmi baj nem történt, csak kivágta a biztosítékot. De veszélyes. A palack is csak olyan kutyának jó, amelyik nem rágja meg. A szalma tényleg jó, mi úgy vettük parasztembertől. Egy kis bála került 300 forintba. Az meg bőven elég nekünk a három kutya alá.
2012. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gabrielli ***** válasza:
Az én kutyusomnak van egy minden irányból szélvédett, fedett ketrece amelyben van egy szigetelt ól, a nyílása akkora hogy épp ő jól be tudjon bújni. Abban széna és rongyok vannak, a rongyokat általában kihúzza, nem az egészet hanem szerre, azokat harapdálja és játszik is velük. Semmiképp sem tűri el hogy a nyílást is valamivel lezárjam (ronggyal, fóliával próbálkoztam). Amikor még "normális" -15 fokok voltak addig ott mertem tartani éjszaka is. De mivel nálunk a mult héten minusz 30 is volt (Csíkszereda), hát inkább bevittem magammal, még nap közben is úgy csináltam hogy minél kevesebbet legyen kint. Mert a kutyusom még csak egy 3,5 hónapos golden... A bentléttel viszont az a gondom, hogy fél óráig sem hagyhatom magára, ugat, liheg, még remeg is az ijedtségtől ha be találom zárni egyedül. Próbáltam.
2012. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!