Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Golden retrieverem...

Szerintetek Golden retrieverem legyen vagy Samoyedem?

Figyelt kérdés

Szeretek a szőrével foglalakozni,lakásba tudnám tartani és lenne sok időm rá.

Melyiket ajánlanátok?


köszi a választ


2012. febr. 4. 07:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy még lehet Ó németjuhász
2012. febr. 4. 07:30
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi az ó németjuhászra ne szavazzatok
2012. febr. 4. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Samoyeddel sokkal többet kell foglalkozni szőrileg de sezrintem az egyik leggyönyörűbb fajta, én azt választanám mindenképp.
2012. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 4. 08:31
 5/9 anonim válasza:
Samoyed:) (nekem is az van)
2012. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szamojédet akartam, végül nem az lett, hanem border collie. De mindenképpen szamojédet válassz, anniyra gyönyörűek. A szőrproblémát nem tudom, nekünk kint lett volna, persze a border collie, most is bent tanyázik, itt van mellettem, de általában kint van.. :)

Ilyen hidegbe akarsz kutyát, vagy majd tavasszal?

2012. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még egy pár év mulva.

Mert a szüleim nem engedik :(

De majd akkor fogok venni amikor melegebb lesz.


köszi a válaszokat

2012. febr. 4. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:

A samoyed tényleg gyönyörű ,én is ilyet akartam, de nem szabad csak a külleme alápján választani kutyát

Ezt olvasd el,hasznos lehet!

[link]

2012. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem samoyedem van, hihetetlenül kedves és játékos, fáradhatatlan. Ha bent akarod tartani, akkor nagyon fontos, hogy minden nap elvidd sétálni. (nem arra a leszaladokaházeléésmegyekhúszmétert típusú sétára gondolok, hanem a hosszú és fárasztóra!) Ha kint van, akkor természetesen elég egy rövid szaladgálás is. Őrző-védő célra alkalmatlan, ezt jobb ha tudod. Ő az a fajta kutya, aki a Texasi láncfűrészes gyilkosnak is a nyakába ugrik és nyalogatja :). Ez persze nem mindenkinek rossz, engem pl. nem zavar hogy tudom, senkit sem bántana. A szőre hetenkénti max. kétszeri átfésülést igényel, de akkor alaposat! Többször nem szabad, mert azzal több kárt okozol, mint hasznot. Félénk kutyus, az enyém például retteg a locsolókannától... (rejtély... :D) Nyáron nem szabad túlzásba vinni a mozgást, inkább hagyni kell, had aludjon. Legfeljebb este v kora reggel, amikor már nincs olyan meleg. Egyszóval nagyon szeretetreméltó és szerethető, de foglalkozni kell vele.

A goldiról annyit tudok, hogy szintén nagyon kedves kutya, és imád úszni és játszani. Gyerekek mellé szokták ajánlani nagyon. Ha van még kérdésed a szamiról, akkor írj privátot, amire tudok válaszolok! :)

2012. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!