Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon lehet vinni kutyát?

Buszon lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés

Mármint kell neki jegyet vennem.

Yorkiról lenne szó.


2012. febr. 4. 09:48
 1/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Sofőre válogatja.
2012. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha veszel neki jegyet, lehet simán
2012. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hivatalosan póráz szájkosár, vagy állatszállító box. kutya jegyet kell neki venni (annyi mint az útipoggyász) de nem mindegyik sofőr adja.. sőt nekem volt már aki azt mondta hogy ha végig az ölembe van akkor nem kell neki jegy..

amugy állatszállítóban az állatok szállítása ingyenes (így van írva az oldalukon) szóval ki is tudod kosarazni (egy yorkinak gondolom elég egy akkora szállító mint egy macskának pl)

2012. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kell neki jegy és még az oltási igazolvány is különben nem engednek fel.
2012. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen kell neki jegy még szájkosár is kötelező hiába kicsi kutya vagy ha szállító boxban tartod akkor nem kell neki szájkosár de jegy igen :)
2012. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb ha tájékozodnál a nálatok lévő busztársaság oldalán.. mert én a mienknél néztem onnan tudtam a jegyárat is hogy mennyi lesz neki, de nálunk nem írtak semmit az oltási könyvről hogy nálam kell hogy legyen... meg egy jó párszor utaztam is vele, és egyszer se kérték... (viszont a szájkosárért szóltak amikor még a kezemben volt mert nem volt időm ráadni)
2012. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sofőr függő az egész, legalábbis szerintem. Én egyszer akartam a kutyámat (collie) buszon vinni, de minket a sofőr nem engedet fel, pedig volt rajta szájkosár, meg póráz, ahogy kell, de nem engedte fel a kutyát, azt mondta, hogy az ő buszán kutya nem fog utazni. Én mondtam neki, hogyha megvan minden ami kell, akkor fel kell, hogy engedjen, adnia kell jegyet, de leordított. Én meg bementem a forgalmi irodába aztán bepanaszoltam a sofőrt, kivertem a hepajt. Jött is a buszhoz a kirendeltségvezető, aztán kérdőre vontam úgy is, hogy hát mi ez a jogtalan viselkedés, és még úgy se akart felengedni kutyával, aztán a főnöke kényszerítette, hogy felengedjen. 1/2 órát késett emiatt a busz. Utólag aztán meg hivatalos levélben is bepanaszoltam a nagyfőnöknél. Ez a Somló volánnál volt!
2012. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a sofőrt elmarasztalták, azóta előre köszön nekem, meg már csak azért is mindig az ő járatán szoktam a kutyával utazni időnként.
2012. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Egyszer velem is el akarja játszani egy bunkó sofőr, hogy nem enged fel a buszra két kutyával. Mert hogy koszosak.

Mondtam, hogy ezek a kutyák épp kiállításra mennek, tegnap este fürödtek. Kérdezze meg a kedves utasaitól, vajon ki fürdött tegnap este? (tele volt a busz hajnali alkeszekkel) Letett a közvélemény kutatásról és inkább felengedett.

2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!