Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen megoldás van arra,...

Milyen megoldás van arra, hogy a szabadban tartott állatok (kutyák, tyúkok, kacsák, stb. ) ívóvíze ne fagyjon be ebben a nagy hidegben még éjjel sem? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Mióta -10 fok alatt van, én a kutyámnak nem teszek ki vizet. Hanem néha beengedem a konyhába, és ott adok neki inni. Így nem fagy be a víz.


De persze a baromfit nem lehet beengedni. Erre megoldás lehet, amit régebben én is csináltam, hogy az egyik edény mindig a konyhában olvad, a másik meg kinn van az állatnak. Így lehet cserélgetni, mindig van friss.

2012. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, jó ötlet, de ha pl. vályú van, mi inkább többször kevés meleg vizet öntöttünk nekik. Ha nagyon be van fagyva, forralj egy fazék forró vizet. Mindig be fog fagyni, fagyállót nem önthetsz bele, mert mérgező. Illetve egy módszer van, hogy ne fagyjon be, ha egy kis propeller folyamatosan mozgásban tartja a víz felszínét. De ilyen fagyban jobb a jószágnak is néha egy kis meleg víz.
2012. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!