Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfelejt-e a kiskutya?

Elfelejt-e a kiskutya?

Figyelt kérdés
Ha veszünk kiskutyát és még csak kb 1 hónapja van velünk ,utána elmegyünk nyaralni 10 napra és addig rábízzuk valakire akkor nem fog engem elfelejteni?Vagy nem fogja azt az embert akire bíztam jobban megszeretni?Persze a nyaralás után hazavinném és úgyanúgy foglalkoznék vele!!
2008. ápr. 5. 13:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nemfog elfelejteni ennyi idő alatt!! Miius elmentünk 1 hétre és addig más vigyázott rá és nem felejtett el... szerintem 1-2 hét alatt nemtud elfelejteni :)
2008. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
oh dehogy,egy hónap alatt már nagyon megszok titeket és 10 nap nem sok. nekünk kb 3 hónapja volt kutyunk mikor egy évre külföldre mentem egy év után a kutyám a nyakamba ugrott.
2008. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem felejtenek soha...
2008. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ők nem emberek.
2008. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bizony, szerintem sem felejt el téged! A tesóm mesélte, hogy (asszem) a főnöke régen összeismerkedett egy kutyával, de csak úgy az utcán. Összebarátkoztak, aztán később több mint egy év elteltével újra találkoztak és a kutya boldogan rohant hozzá,-gondolom megismerte! A kutyák soha nem felejtenek, ez néha jó, és néha rossz is, mert van egy kutyám, akit egy menhelyről hoztunk el, és azóta már 3 éve van nálunk, de az apukámtól még mindig fél egy kicsit, mert gondolom az előző gazdája bánthatta, és olyan testalkata lehetett, mint az apukámnak! :)
2008. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!