Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kiskutyánk ma...

Bichon Havanese kiskutyánk ma 7 hetes, tegnap hoztuk el a tenyésztőtől és azóta nem eszik, nem iszik vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma már próbáltuk tejpótlóval... Nem kéri, eltolja. Vettünk konzerv kaját, abból evett egy keveset. De inni nem ivott. Nagyon sokat alszik, ami mivel ilyen pici tudom, hogy nembaj. Valaki hozzáértőbb segítsen legyenszives!
2012. febr. 4. 11:54
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok ismét. Azt elfelejtettem, hogy pisilni pisilt tegnap, de kakilni még nem kakilt. Előfordulhat, hogy ennyire megviselte az anyától való elválasztás?
2012. febr. 4. 11:56
 2/25 anonim ***** válasza:
nem tudod véletlen hogy mikor kapta az oltást?
2012. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

7 hetes korban már nem szabadna hogy ennyire megviselje az elválasztás. Mondjuk ezt a fajtát nem ismerem, nekem 4 kaum van, az elsőt én is alig nyolc hetesen hoztam el, őt abszolút nem érdekelte hogy otthagyta az anyját, teljesen rám volt kattanva.

Csak nem eszik, vagy rosszkedvű, levert is?

Oltásai rendben vannak?

2012. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Tejpótló ilyen idősen már nem kell neki.

A tenyésztő mit mond? Nem hívtátok fel? Ő mivel etette? Hogyhogy ilyen korán elhozhattátok?

2012. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez volt amikor elhoztuk a Havanesunkat:) Nagyon meg van illetődve szerintem,legalábbis nekünk meg volt. Szerintem Acana Puppy Small breed szárazat vegyetek majd neki és áztassátok be vízbe,azt szerintem meg fogja enni.(Miénk azt ette,de minden kutya más..) És ne Pedigree konzervet vegyetek neki,hanem Hill's-t mert abba van valami hús is. ( Ha szomjas lesz inni fog..:)
2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 maoamom ***** válasza:
7 hetesen még a tenyésztőnél lenne a helye, a testvérei között. Egy tenyésztő nem ad oda kiskutyát minimum 8hetes kor előtt!!! Azért nem eszik iszik, mert furcsa neki a helyzet. Ne konzervvel etesd, az nem jó táplálék egy ilyen kis kutyának, a 80%-a víz. Etesd minőségi táppal, lehetőleg azzal amit a "tenyésztő" adott neki.
2012. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Oltást egy hete kapott, egy hét múlva a következőt. Levert is... Nem nagyon van kedve semmihez... Csak fekszik. Tegnap este felhivtuk a tenyésztőt, az akkori állapotára azt mondta, h nem baj, ha nem eszik, mert mielőtt elhoztuk evett. Na de az már tegnap délután 3kor volt. Ma kicsit mocorgott, de nagyon sirt, meg nyüszitett. Azt mondta a tenyésztő, hogy nagyon ragaszkodó kutya. Kaptunk egy párnácskát, ami az anyakutya szőrével van töltve, az ott van mellette. Lehet, hogy az a baj?
2012. febr. 4. 12:07
 8/25 anonim ***** válasza:
Én az oltásra tippelnék..:/ Sokan úgy szokták oda adni a kutyust, hogy előtte való nap oltatják le és annak lehetnek ezek a jelei. Ha evett egy keveset az jó. Egy kiskutya keveset eszik. Kis adagokban de sokszor. De lehet, hogy csak megviseli az elválás.
2012. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha levert és nyüszít azonnal állatorvos!!!!!!
2012. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elétettünk tegnap száraztápot is, beáztatva, de nem tetszett neki... Elment tőle. Fém tálkába adunk neki, lehet hogy fél attól is? :)
2012. febr. 4. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!