Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ételt adjak a kiskutyus...

Milyen ételt adjak a kiskutyusnak?

Figyelt kérdés
7 hetes kis havanese kutyánk van, azt szeretném kérdezni, milyen ételt adjak neki enni, mivel én foglalkozom vele a legtöbbet.. Kutyakaját Pedigree-t adok neki, amiket kis falatokra fölvágok... Segítsetek kérlek, milyen ételeket adhatok még neki! Válaszaitokat előre is köszönöm! :)
2012. febr. 4. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedigree a tápok legalja, egy hulladék.

Adj neki prémiumtápot, a neten tudsz is rendelni, ha ezt adod, más nem szükséges mellé.

Pl. Royal Canin, Brit Care, Acana, Orijen, Josera, Eukanuba, Belcando stb stb.

Lehet kapni kifejezetten kistestű kölyökkutyának való tápot mindegyikből!

2012. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja.. és persze száraztápot. Esetleg önthetsz rá vizet..
2012. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy az ennél olcsóbb, de jó tápok brit premium, arion premium, josera, bosch, susa

Pedigree drága és nagyon rossz minőségű. A kicsi meg száraztápot kapjon csak, mást ne (max jutalomfalatok).

2012. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha maradsz annál, hogy továbbra is szemetet adsz a kutyádnak enni, könnyen tönkremehet az emésztőrendszere, fejlődni sem úgy fog, ahogy kellene és még néhány hátrányát érzékelni fogod később is ennek. És az ilyen ócska tápokból sokkal többet kell adni a kutyának, mint a rendes minőségikből. Gazdaságosabb premium vagy super premiummal etetni őt.


Az első válaszoló által írt típusú és minőségű kutyakaják a megfelelők, esetleg főzhetsz mellé húst, húslevest. Bár kistestű kutyáról van szó, de jó, ha adsz mellé valami zöld kagylós ízület erősítőt (pl. luposan, stb.). Illetve lehetőleg annyi gyümölcsöt és zöldséget, amennyit csak tudsz. (De nézz utána, van egy lista, hogy mit nem szabad kapnia a kutyáknak.)

2012. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget..!! :)
2012. febr. 4. 13:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a Pedigree ilyen sz*r , de pont elfogyott, szóval nem fogok neki venni többet :S
2012. febr. 4. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez van benne a köztudatban. Amikor hozzámkerült a kutyám, előtte én is csak a Pedigree-t ismertem. Kutyás barátnőmet kérdeztem, hogy neki mibe kerül a kutya etetése havonta. Hát azt mondja nem vészes, attól függ, hogy a sz@r Darlingot veszi meg neki, vagy a jobb Pedigree-t. Még szerencse, hogy utánaolvastam a dolgoknak, így kapásból prémium táppal kezdtük...
2012. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok kutyás típus, Lizi az első kutyánk, szóval nem tudom, mit kell neki adni... Most még nézegetem a tápokat amiket írtál és rendelni fogok neki..:)
2012. febr. 4. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Royal canint, ez a legjobb és külön kutyafajtákra van szétosztva. Én mellette adok neki házikosztot is, húst, felvágottat, stb.
2012. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!