Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mi lehet? (...

Szerintetek ez mi lehet? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Felajánlottak nekem egy kiskutyát ingyen. Most 5 hetes. A kiskutya húzza az egyik hátsó lábát. Beszéltem dokival szerinte rendbe lehet hozni. Ha nem hozom el agyon ütik a kutyust. Mindenképpen elhozom csak mennyi az esélye hogy meggyógyul? És mi lehet? Doki azt mondta, hogy szerinte nem csípő ficam...:/
2012. febr. 4. 15:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet. Az is hogy lebénul vagy valami akkor meg már nem lehet helyrehozni.

Goldolt át alaposan egy 5 hetes kutya nagy felelessőg pláne hogy még problémái is vannak....

2012. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Két sornyi leírásból nem lehet tudni, sok minden lehet a baj.

Nagyon becsülöm, hogy magadhoz veszed ezt a kölyköt, de arra készülj fel, hogy még sok probléma lesz vele, mind viselkedésileg, amiért ilyen korán elválasztották az alomtól, mind egészségileg. Félő, hogy az immunrendszere sem fejlődött ki eléggé.

2012. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Ha elfogadod, hogy netán nem lesz tökéletes az a lába, attól még remek kutya válik belőle.

Majd a doki megvizsgálja és akkor lehet tudni, mi okozza a bajt.

Sok oka lehet , hogy nem használja a lábát. Látatlanban nem is lehet kitalálni.

2012. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Tudom. De vállalom a felelősséget és az anyagi vonzatát. Nem bírnék nyugodtan aludni, hogy nem segítettem neki. Feltud állni a kutyus. Jó kedvű játékos, csak ahogy megy így húzza látszik hogy sántít. Én ficamra tippelnék vagy pedig kalcium hiányra. Amúgy is vékony csontozatú és nem kapott kalciumot. De ezekbe csak reménykedni tudok:(
2012. febr. 4. 15:30
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
több oka is lehet ennek de szerintem is helyre lehet hozni de mi az hogy agyonütnek egy kiskutyát?? minek pároztatták akkor be ha utána ezt akarják csinálni.. ezt nevezem szánalmasnak... amúgy 5 hetesen még elég agresszív lesz egy kiskutyának 8 hetes koráig kell az anyjánál maradnia szóval várj még szerintem 3 hetet de ha agyon akarják ütni és nem akarnak 3 hetet várni akkor pedig hozd el és etesd tejpótlóval :) ja és persze ilyen hidegben vagy engedd be a házba vagy meleg pokrócot szénát stb. rakj be a házába :)
2012. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Azt mondta ma vagy elhozom vagy agyon üti. Mondtam neki, hogy egyeztetek az állatorvosommal és akkor elhozom. Persze itt lesz bent velem a lakásba. És már tejpótlót is vettem. Remélem rendbe tudják neki hozni és teljes életet tud majd élni:)
2012. febr. 4. 15:33
 7/40 anonim ***** válasza:
Nem a kalcium ilyen kor a legnagyobb hiány. Talán az anyakutya sem kapott megfelelő ételt, így nem is tudta szoptatni jó minőségű tejjel a kölyköt.Mekkora lesz felnőtten a kicsi? Nem lesz neki semmi viselkedési gondja, ha jól neveled.
2012. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Német törpe pincserről beszélünk. Az anya kutyák csont soványak. Most 2 alom van nála próbálok vele megegyezni és elhozni őket minél hamarabb. Itt megkapnak mindent és ha felerősödtek keresek nekik gazdit. Ő nem tudta őket eladni és mindet elakarja ásni:/
2012. febr. 4. 15:43
 9/40 anonim ***** válasza:

Menj érte, szeretgesd, hozd el arról a szörnyű helyről! A doki biztosan rendbe tudja hozni a lábacskáját is!

Egyébként az én kutyusom anyukája meghalt, 4 hetes volt akkor a kutyusom...

2012. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég :(((

A szülőket nem tudnád elhozni? Előbb-utóbb újrakezdik a szaporítást.

2012. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!