Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók? Ti magatokkal...

Kutyatartók? Ti magatokkal vinnétek a kutyusz élelmiszerboltba, ha be lehetne?

Figyelt kérdés
Szerintem az lenne a baj,hogy sok ember nem tolerálná őket :/
2012. febr. 4. 16:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi,kutyust akart lenni.
2012. febr. 4. 16:27
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Én magammal vinném. Bár biztos sok embernek nem tetszene.
2012. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Engem addig nem zavarna amíg a zsemlén nem találnék kutyaszőrt. Imádom az enyémeket de élelmiszerboltba nem vinném. bárhova máshova szívesen
2012. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha be lehetne, akkor persze. Igaz, nem a pékségbe, hanem olyan helyre, ahol csak csomagolt áru van, amit nem tud összeszőrőzni, vagy nyálazni.
2012. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem ellenszenvezek a kutyákkal, de élelmiszerboltban nincs keresnivalója! És ha a lótartók meg lóháton akarnának bemenni? Ne essünk azért túlzásba az állatszeretettel.
2012. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Minden további nélkül. Olaszországban az az általános, hogy kutyát be lehet vinni élelmiszerboltokba is és szerint is pont ez lenne a normális.
2012. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Én nem vinném be és ha rajtam múlna, nem is támogatnám.

Sok kutya végiszaglászna mindent, akár csomagolt áru, akár nem. Nem lehet megválogatni, hogy csak a jólnevelt, szófogadó kutya mehessen be. Utána meg vigyem haza az összenyálazott terméket.

Szeretem, imádom a kutyákat, de azért ezt nem tolerálnám.

Látom mennek a lepontozások. Jöhet nekem is.

2012. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
igaza van az utolsónak én is nagyon imádom a kutyákat stb. velük alszok kelek élek együtt. De azért tényleg nem jó ötlet hogy belehessen vinni ilyen helyekre a kutyát.
2012. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, miért kerültek lepontozásra azok, akik szerint boltba nem való a kutya. Mert lehet, hogy a te kutyád tényleg jól be van tanítva, de nem biztos, hogy másé is. Ennyi. Meg nem mindegy, hogy egy rövidszőrű eb vagy egy bernáthegyi kerül be a közértbe.


Én nem vinném be még akkor sem, ha tudom róla, hogy nem szaglász meg mindent, és nem vizel a sarokra. Élelmiszerboltba nem való a kutya.

2012. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
abban az esetben támogatnám, ha olyan társadalomban lnénk, ahol nem boldog-boldogtalan akarná becipelni a kuytáját, hanem csak az olyan gazdik vállalkoznának erre, akinek jól nevelt megbízható az ebe. Mo-n tuti az lenne, hogy mindenki vinné az újdonsült kutyáját mutaogatni...
2012. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!