Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a kiskutyám?

Figyelt kérdés
A kutyusom 4 és fél hónapos, SZUKA kutyus. 2 hete egyszer-egyszer (nem mindennap!), de felugrik valamelyik lábamra, "átkarolja", és úgy csinál, mint egy éppen párosodó KAn kutya! Lehetséges, hogy hamarabb lesz az első tüzelése, mint szokott a kutyusoknak?
2012. febr. 4. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon domináns és nem fogad el téged főnöknek, sőt, rangsorban alacsonyabb helyen vagy, mint ő. Ezt elvileg nem lenne szabad hagyni, de ha már idáig jutottatok, kétlem, hogy le tudnád erről tiltani. Még sok gondod lesz vele.
2012. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Dominál feletted. Ez az egyik legnagyobb tiszteletlenség a kutya részéről. Irány a kutyaovi!
2012. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Így jelzi, hogy ő a főnök, rangsorbeli problémák vannak. Ha ezt próbálja csinálni, ne engedd neki, szidd meg, rázd meg kicsit a grabancánál.
2012. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nem értem, miért nem fogad el falkavezérnek. Egyetlen rossz dolog, ami megvan neki engedve, az az ágyban alvás, de ezek szerint nagy kárt lehet vele csinálni! Amúgy a konyhába sem jöhet be, minden parancsomnak engedelmeskedik, mostanában azonban tény, hogy akaratoskodik. Erre viszont azt mondták nekem, hogy kamasz és normális ez az engedetlen viselkedés.
2012. febr. 4. 19:05
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
ledominál téged... egy ilyen fiatal kutyától ez hatalmas tiszteletlenség (később is persze de ennyire fiatalon ez ritka), úgy érzi, hogy alatta állsz a falkában. Ahogy öregszik ez egyre rosszabb lesz szóval neki kell állni megnevelni és átvenni a falkavezérséget mert gondok lesznek.
2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De mit tegyek, hogy ne csak a parancsaimnak engedelmeskedjen, hanem el is fogadjon? Első kutyus :).
2012. febr. 4. 19:06
 7/21 A kérdező kommentje:
Kutyaoviban voltunk, hát ő volt a legokosabb, meg a legengedelmesebb, ezért is nem értem, imádták az oktatók!
2012. febr. 4. 19:08
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

ezt olvasd el:

[link]


és ezt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

most kezd kialakulni benne valószinűleg.

[link]


olvasd el ezt a cikket :)

2012. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt mondták nincs vele semmi gond, pedig tudom, hogy nem fogad el falkavezérnek.
2012. febr. 4. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!