Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek hogy képesek...

Az emberek hogy képesek megölni a kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pár szörnyű ember aki nem tud megvállni a kölyköktől! ( ezt nem úgy értem hogy annyira szereti őket!) Az egyik szomszédom is megölte a kicsiket, mert kisebbe lettek mint az előzők. Hogy volt képes erre? Hogy tudnám rávenni, hogy ezek után ne tartson kutyát?
2012. febr. 4. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi!... :(
2012. febr. 4. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ettől sokkal szörnyűbb dolgokra is képesek az emberek!
2012. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a szörnyű, hogy sokkal jobb azoknak a kiskutyáknak, akik pár perces/órás/napos korukban gyors halált halnak, mint azoknak a szerencsétleneknek akik a gazdájuk nemtörődömsége miatt halnak éhen/szomjan és fagynak most halálra.

De elképzelni nem tudom mi vehet rá egy embert ilyenre (az más, ha állatorvossal elaltatja, mert nem kívánt szaporulat...). Rávenni sajnos szerintem semmivel nem tudod, pedig jó lenne az ilyeneknek megtiltani az állattartást.

2012. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm szomszédja tavaly nyáron élve (!) elásta a kiskutyákat. :( Sajnos vele se tudunk mit tenni.
2012. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fotó/videó és kész.
2012. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább legyen nekik gyors a halál és könnyű a föld. :(


Viszont azt, hogy hogy képesek összekötözni egy kutya két első, két hátsó lábát, valamint a száját szigetelőszalaggal és bedobni egy árokba? Na ezt mondja meg nekem valaki, hogy mire jó!

2012. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezeken én is iszonyatosan fel tudom magam hergelni, és elkeseredem...Az biztos, hogyha egyszer ilyet látnék élőben, vagy tudnám biztosra valakiről, hogy ilyet tett, annak nekimennék, és talán megpróbálnám megölni is, a hirtelen adrenalin löket miatt. Nem érdekelne semmi, mert ilyenkor elszáll az agyam. Ezeket a roh@dékokat nekünk kéne "kiirtanunk", mert az állam nem tesz semmit. :S
2012. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feljelentés vs ember ölés
2012. febr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!