Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon kedvetlen és...

Kutyám nagyon kedvetlen és sokat alszik. Beengedtem máskor mindig lelkesen jön, most tartózkodik. Valakii?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baja? Olvastam egy-két iylen esetet ahol kiderült hogy semmi baj nem volt csak gyomor rontás. és fölöslegesen nem vinném el orvoshoz mert viszonylag messze van és 20 cm hóban nem hiszem hogy jót tennék neki viszont autóban hányni szokott.Ivott vizet az orra folyik ha felengedem a kanapéra akkor a hátán fekszik délelőtt evett és azóta adtam neki egy kis rágcsálni valót is. Kb 2-3 napja ilyen de amikor kiengedtem sétálni örömmel szaladgált még tegnap. Egyébként kb 5 éves. Vki?
2012. febr. 4. 22:24
 1/2 Mailerdeamon ***** válasza:
Adj neki néhány napot, ha nem javul a kedve és az étvágya, valamit az orrfolyás érdemes lenne megnézetni dokival. Valószínű hogy megfázott (vírusfertőzés).
2012. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Több mint valószínű,hogy megfázott...annak a jele,hogy folyik az orra,és rossz a hangulata,mint bárkinél mikor vírus pusztítja a szervezetét.Ha eszik rendesen,akkor nem hinném ,hogy gyomor rontás lenne.próbálj meg esetleg valami immunrendszer erősítő vitamint venni,az csak segít ilyenkor :) ártani nem árt.Remélem gyorsan jobban lesz :)
2012. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!