Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem eszik a kutyakaját...

Mért nem eszik a kutyakaját amit ajánlottatok?

Figyelt kérdés
Megvettem a kutyakajcsit amit mondtatok kecsketejes vízbe beáztattam és nem eszik...:( Volt itthon alutasakos kutyakaja az se kellett nekik. Egyedül a tejbe aprított kenyeret eszik meg a párizsit.De abból is csak minimálisat...:/
2012. febr. 5. 10:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Én már jó pár almot felneveltem Happy Dog táppal(Natur Croq) de ilyen problémám soha nem volt.
2012. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Hát igen ezek a kis manók nincsenek ilyen elit kajához szoktatva. Szerintetek megpróbáljam leféreghajtózni?
2012. febr. 5. 12:24
 33/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, bár tuti férgesek. A féreghajtó gyakran hasmenést okoz, ami amúgyis gyenge, alultáplált kiskutyáknál nem lenne épp előnyös.
2012. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Írtam ez előbb a Drontal Puppy szuszpenziót.

Akár 5-szörös túladagolás esetén is tünetmentes,10-szeres túladagolás esetén a mérgezés első várható tünete a hányás.

Ártani nem ártasz egy újabb féregtelenítéssel,legfeljebb eredménytelen lesz.

2012. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom etetni őket ahogy mondtátok és akkor még várok két hetet a féreghajtással:) köszönöm a segítséget és elnézést, hogy ennyi kérdésem van, de próbálok nekik mindent megadni.
2012. febr. 5. 12:35
 36/48 A kérdező kommentje:
Drontal Puppy szuszpenziós oldatom van itthon én is azzal szoktam az én kutyáimat kezelni. Akkor abból adhatok neki? Nem lesz gond?
2012. febr. 5. 12:36
 37/48 anonim ***** válasza:

Abból nyugodtan adhatsz nekik!

2 hetes kortól már alkalmazható.

1 ml/ttkg

2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
okés akkor abból adok. köszönöm a segítséget.
2012. febr. 5. 12:46
 39/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg a két hetet. Ha annyira tele vannak féreggel, semmit sem fognak erősödni addig, inkább még tovább gyengülnek. Persze kipucolja őket, adj nekik húslevest a folyadékutánpótlás miatt, tej meg étel most nem fontos, majd pár óra múlva. Általában két hét múlva kell ismételni, ha volt bennük, de ha nagyon tele vannak, akkor egy hét múlva kell megint, aztán két hét múlva újra. Nem csoda, ha nem esznek, olyankor már a gyomrukban is féreg van, néha ki is hányják. A helyüket fertőtlenítsd, és ha bolhásak, azt is kezeld, ezek mind-mind nagyon legyengítik őket. Remélem, sikerül megmentened őket!
2012. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Akiteki ***** válasza:

18/39

Biztos lehetsz benne, hogy ha én 4 hetest írok, akkor az 4 hetes. Ilyenkor már foguk van és tudnak rágni.


Egyébként inni isznak? Mert ha 1-2 napig nem esznek, azt túl lehet élni, de a kiszáradás már 1 nap alatt végzetes lehet.

2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!