Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret ölbe lenni?

Miért nem szeret ölbe lenni?

Figyelt kérdés
A kis csivava mix-em nem nagyon szeret ölbe lenni. Ha ölbe veszem, sokszor leugrik. Hogyan szoktassam meg vele? A kutya szuka, 2 éves.De a simogatást meg elvárja, és szeret a szobába a jó melegbe feküdni egész nap.
2012. febr. 5. 15:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a családba meg mindenki ölbe akarja venni.
2012. febr. 5. 15:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem arra van, hogy állandóan az öletekbe legyen! Hagyjátok már szegéény kutyát;)
2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Najó de a csivava pl imád ölbe lenni, és a kutyám nem. Én nagyon szeretem ölbe venni mert melegít, és szeretem ha mindig a közelemben van.
2012. febr. 5. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is csivi mix keverékem van és ő sem szeret ölben lenni! nem kell erőlteltni ha nem akarja! eléggé makacsok.
2012. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A te kutyusod honnan van utolsó válaszoló?
2012. febr. 5. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A családban van egy csivava, és nem szeret ölbe lenni, sétákat is nagyon bírja, akkor sem vesszik fel soha semelyikünk, szerintem ha nem akar akkor hagyjátok, hagy menjen le. Ha melegíteni kell, akkor tegyél egy melegvízes palackot a lábadra, már is meleg lesz.
2012. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszii meg olyan jó magamhoz ölelni.
2012. febr. 5. 15:34
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Az én huskym meg folyton felmásznak az ölembe, ha hagynám. Cseréljünk! :))))
2012. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké!! Úgysem nagyon bírom az ölebeket csak ezt az egyet. Imádom egyébként, de nem lesz mégegyszer ölebem az fix.
2012. febr. 5. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "a csivava szeret ölben lenni". Egyik csivava szeret, a másik meg nem. Nem úgy bánjatok a kutyával, ahogy nektek jó, hanem ahogy neki.
2012. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!