Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen estebe mit lehet tenni?

Ilyen estebe mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szomszédunk mondta, hogy utálja a kutyáját nem tudom miért pedig olyan kis aranyos! Sokszor hallom, hogy rugdossa és hát olyan kis kutyus, hogy át tud jönni hozzánk a kerítésen de mikor itt van mindig nagyon remeg fázik és fél! Még a házba se engedik be ebbe a -15 fokba se csak egy kis ólja van! Nem tudom milyen fajta valami keverék lehet! Befogadni nem tudom mert nálunk nincs a házba kutya az enyém is kint tartom de ő nagy testű nagy bundával és meleg hőszigetelt ólja van!
2012. febr. 5. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress meg egy helyi állatvédő szervezetet, mikor a kutya átmegy hozzátok, akkor már a kutya a te birtokodban van. Ne add vissza! Keresd meg a facebookon a radikális állatvédelmet, írd ki nekik az üzifalára, gyorsan találnak rá megoldást.
2012. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2012. febr. 5. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
te se engeded be a kutyád a házba, de reklamálsz, hogy a szomszédod nem hajlandó?
2012. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert tudod az enyém nagy testű keverék és fűtött, hőszigetelt, kibélelt ólja van! Be engedném de ha behozom kaparja az ajtót és ki akar menni és szerintem van egy kis különbség a csivava nagyságú kutya és az én kuvasz nagyságú kutyám között!
2012. febr. 5. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy bundás kutyáját, minek engedné be a házba előző?? Vicces lenne a kuvasz, komondor féléket bevinni a meleg házba. Én kuvaszaim is a hóban alszanak, még a házukba se mennek be. Ezeknek a fajták meg sem érzik ezt a hideget, még élvezik is.
2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek
2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Befogadni nem tudom mert nálunk nincs a házba kutya""az enyém is kint tartom de ő nagy testű nagy bundával és meleg hőszigetelt ólja van"

Egészen konkrétan ezt írtad. Hol zárja ki a kettő egymást?

2012. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, szüleim se örülnek ha bent van a kutya mondták, hogy az enyémet se engedjem be mert nem fázik ő és mondta, hogy akkor engedjem be és majd meglátom, hogy nem kell neki bent lenni és tényleg kaparta az ajtót és ki akarat menni! Mondták is a szüleim, hogy nem lesz a házba kutya ezért választottam nagy testűt ami bírja a hideget!
2012. febr. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!