Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának hogyan lehetne...

Egy kutyának hogyan lehetne egy kis örömet szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két kutyám! A kis csivavának szeretnék örömet szerezni! A boxerrel már játszottam 2 órát ma és meg is fáztam egy kicsit de nem bánom! A kicsinek nem tudtam még ma örömet szerezni! Mit tudnék csinálni, hogy boldogabb legyen? :D Nagyon szeretem őket, mindennap 2 órát foglalkozok velük... A kicsit nem akarom elvinni sétálni, mert most szakadt el a ruhája! Valami benti programra gondoltam... Adjak neki egy kis finomságot? Ő mindennek örül! Vagy vegyem fel és simogassam? A válaszokat előre is köszönöm! :D
2012. febr. 5. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jutalomfalat aztán simi.
2012. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké köszi! :D
2012. febr. 5. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Labdázz vele, mozgasd át a lakásban, ha "dolgozhat" akkor azzal örömet okozol neki esetleg bújócskázz vele. Utána nagy simi és pihenés. Vagy taníthatsz neki valami új trükköt, ha szeret tanulni.
2012. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké köszi! Szeret tanulni! Most a hempergést tanítom neki! Jó ha nem tanítok neki mást, csak ezt folytatom? :D
2012. febr. 5. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne vidd túlzásba. Az a lényeg, hogy ne hagyd hogy megunja. Én mindig azt csinálom, hogy mikor legjobban élvezi, akkor még 3-4percig gyakorlok a kutyámmal és utána labdázunk, de szintén jutalomfalatért: hozd ide, add oda(kezembe), tedd le... pár perc után meg hagyom csak játszani. Nagyon szereti.
2012. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jólvan köszi! Már nagyon boldog!
2012. febr. 5. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

labdázz vele,tanítsd,simizd:)

tudnál róluk feltenni ké

2012. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
képet?* bocsi ez lemaradt:S
2012. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok! De nem biztos hogy tudok!
2012. febr. 5. 18:41
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van a csivava!


[link]

Ez a boxer.... Itt beengedtük és bírkóztam vele, de legyőzött... =(

2012. febr. 5. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!