Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám a lépcsőt csúszás...

Mivel tudnám a lépcsőt csúszásmentesíteni? A kutyáim lassan esnek kelnek a teraszunkon, annyira csúszik, mi is kapaszkodva közlekedünk rajta. Sózni nem merünk a kutyusok és a környezet miatt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamu, faforgács, homok, vagy esetleg le kell takarítani.
2012. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Amit az előző írt, illetve lehet kapni környezetbarát csúszásmentesítőt is. Szinte már csak ezt árulják só helyett.
2012. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:
Én seprűt használtam erre, miután reggel leszánkáztam 5 lépcsőfokot a teraszról.
2012. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos olyan rossz minőségű járólap van letéve, hogy az elképesztő... Letakarítás talán még csak ront is a helyzeten, de akkor utánanézek a boltokban. :)
2012. febr. 5. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló igazán jól írta....mi homokot használunk a kinti betonra miután ellapátoltuk a havat, ott járnak a kutyáink is...

de hamu és a forgács is megteszi.

2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Ilyenkor honnan szedtek homokot? Nálunk abból van a kert, de nem találom a hó alatt. :)) A macskaalomhoz is fél óráig lapátoltunk ma, mert a nyavalyás utcai vegyes macsekom nem hajlandó semmilyen műanyag alomra járni, csakis a természetes homokra.
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akiteki! egy tanány élünk...itt minden van! :D

rakd egy zsákba jővőre!

2012. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöm a hamut már egy ideje, hogy szükség esetén legyen mivel szórni.
2012. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Annyi cigit nem tudok elszívni, hogy a lépcsőt beterítsem:))

Tényleg, hogy egy zsákba kéne tenni. De hülye vagyok, hogy ez eddig nem jutott eszembe!

2012. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!