Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről a tápokról?

Mit gondoltok ezekről a tápokról?

Figyelt kérdés

Szeretnék a Friskies tápról másra váltani, mert úgy gondolom, hogy a kutya széklete nem megfelelő. Erre a tápra se én akartam szoktatni, a szüleim erősködtek.

A tápváltás folyamatát ismerem, a valódi kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok a Happy Dog, Pedigree illetve Dog Chow tápról? Melyiket ajánljátok jobban és miért?

A választ előre is köszönöm!


2012. febr. 5. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Happy Dog, a többi szemét.
2012. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. febr. 5. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A három közül a Happy Dog a legjobb minőségű, ennek a legjobb az ár-érték aránya, én ezt választanám a helyedben. A Dog Chow közepes minőségű, nem rossz, de jobb a Happy Dog. A Pedigree viszont szemét, csak jó a reklámja, de összetételében nagyon gyenge, nagyon sokkal lemarad az előző két táptól.
2012. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és nagyon köszönöm. :)
2012. febr. 5. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a húson nem gondolkozol táp helyett? Az lenne a legjobb, és még olcsóbb is mint a táp. Kutyakaja árusnál akár vadhús nyesedéket is lehet kapni, van hogy túl zsíros, de általában elég húsos. De lehet zúzát, szívet, stb. Attól biztos nem lesz furi a kakija, csak ha túl csontos.
2012. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A happy dog a legjobb. Néhány táp, aminek jó a reklámja, de igazából fűrészborból, meg színezékből áll: Friskies, Pedigree, Darling, Chappi, Buksi és társai... Ezekben alig van olyasmi ami hasznos a kutyának. Ízfokozó+fűrészpor+színezék. Semmi több. Jobbféle tápok: Happy Dog, Eukanuba, Acana, Josera, Dog Chow, esetleg Royal Canin, bár ezt már sok helyen nem tartják jónak. A Happy Dog megfelelő lesz a kutyának.
2012. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A három közül a happy dog a legjobb, de azért attól is függ, hogy abból melyik, annak is többféle minőségű terméke van. Jónak jó, de lehet még a helyedben körülnéznék, hátha van ami szimpatikusabb. Itt is rengeteg félét ajánlottak már.

Pl a brit care csak picit drágább, mint a happy dog, de teljesen gabonamentes és minőségileg is jobb, a josera tápok kb ugyanazt képviselik csak olcsóbban, most jött be az új brit premium tápcsalád 42%-os hústartalma van, a magyar susa tápok is elég jók (se nem jobb, se nem rosszabb), és a sort még bőven lehetne folytatni pl eukanuba vagy royal canin tápokat is lehet kapni ugyanannyiért vagy olcsóbban, mint a fent említetteket.

2012. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!