Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a kutyám?

Miért ilyen a kutyám?

Figyelt kérdés

6 éves lesz májusban.

Régen mikor jöttem suliból haza állandóan várt a kapuba (külön el van kerítve házőrző, vidéken :D )de manapság vagy 1 éve olyan hogy néha mikor jövök haza vagy meglát morog rám mintha meg akarna támadni de ha a kapuhoz megyek és leguggolok akkor odajön, meg van mikor elmegyek mellette és nyalizik hogy simogassam meg. Miért ilyen? amúgy kan kutya.


2012. febr. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem vagy az van h a látásával van baj,és nem ismer fel,

vagy ami még lehet,bár nem tudom hogy milyen fajta,hogy te lettél nagyobb (főleg ha fiú vagy) és a kutyának nem tiszta h hányadik helyen áll a rangsorban,és bepróbálkozik.lehet nem vagy elég határozott vele

2012. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lát a kutya rendesen. Idős korukra a kutyák, főleg a kanok agresszívvé válhatnak. Lehet a hallása se tökéletes, de az biztos, hogy nem lát jól. Ha közelítesz, akkor mindig szólj neki a nevén, és akkor megismer. De semmi hirtelen mozdulat, mert haraphat
2012. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Én megvizsgáltatnám egy szemésszel. Ebben a korban szokott problémát okozni néhány öröklött szembetegség.
2012. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, amúgy fiú vagyok 17 éves, de ha határozottabb vagyok vele akkor meg azt támadásnak vesz, vagy mintha egy alatta lévő a sorban "ugatna" neki.
2012. febr. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!