Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van olyan állatorvos...

Hol van olyan állatorvos Budapesten, aki viszonylag olcsón ad oltást és lehetőleg rendes is?

Figyelt kérdés
A régi orvos,akihez jártunk,4000 Ft-ért olt be egyet...
2012. febr. 6. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

varazsfecskendo.hu


Dr. Szőke István!


Hatalmas fazon olcson doglozik es nagyon jo orvos!Kedves és nem sajnálja az időt a beszélgetésre/felvilágositásra/tanácsadásra!Mielőtt megvettem volna a kutyusomat felhivtam telefonon nem mondtam neki h hozzá szeretnék menni csak informácioért hivtam fel,rendelési időn kivül kaptam el pont és ahelyett h rám tette volna a telefont (mint az előző 3 orvos) 40percig beszélgettünk a fajtárol és az általános kutyatartási kötelezettségekről,majd eldöntöttem h hozzá fogogk menni 20kmre van tőlem a rendelője de még igy is megérte minden kölyökkori oltásra odavinni!

2012. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is jó dokink van a20 kerben,de Ő drágábban olt.
2012. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rotis_lány ***** válasza:

#1!

Hát ránk sajnálta az idejét. Német juhászommal mentünk oda még ősszel, hétvégén, rendelési idő előtt negyed órával. A kutya sírt, és meg volt "dagadva" a hasa, és mivel 1km-re lakom a rendelőtől, oda mentünk. Nem csinált vele szinte semmit, azt mondta figyeljük, mert ha puffad akkor gyomorcsavar. Kapott fájdalom csillapítót. És ennyi.

Nem törődtem bele, mentünk másik dokihoz (Murmuczok állatgyógyászati centrum). Ott végre alaposan megvizsgálták, és az ultrahang kiderítette, hogy meg van repedve a lépe. Azonnali műtét következett. Nem élte volna meg a másnapot, ha hallgatok kedves Dr. Szőke Istvánra.

2012. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Hát figyi nekem jo tapasztalatom van az árakkal illetve magával az orvossal,velem ilyen nem fordult elő,igaz még hasonlo vészhelyzet sem volt,de a kérdés az volt h olcso oltás?!-hát oltani elég olcosn olt sztem ami itt nálunk a kerületbe 9000ft az nála 3500 ft ésa vakcina ugynaaz utánajártam. Tehát a kérdésre sztem kielégitő választ adtam. Nagyon sjanálom a kutyusodata lényeg h időben meg tudtad oldani a problémát és nem adtad fel,legközelebb akkor ne vidd hozzá.Én sem vinném ha nagy baj lenne hisz 20kmre lakik,de oltani kifejezetten megérte.

2012. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Évekig jártam hozzájuk, bár annyira nem olcsó, de nem is drága, cserébe tényleg értik a dolgukat és nagyon rendesek, kedvesek

2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!