Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadók tudtok...

Ideiglenes befogadók tudtok kistermetű kutyát ajánlani?

Figyelt kérdés

Ismerősöm szeretne örök befogadni egy kis termetű, fiatalabb kutyát, nem fontos, hogy kölyök legyen. Közepesen aktív kutyust keres aki jól kijönne egy már meglévő fiú boxer kölyökkel (nem együtt lennének tartva, mert más család, de az udvar közös) és képes egy kis lustálkodásra is a meleg szobában. Kinézetre legyen aranyos, szőr hossza mindegy, nagyságra meg max 10kg körüli legyen és kinti-benti kutya lenne. Lehetőleg ivartalanítva.

Most nézegeti a menhelyeket, fajtamentőket, de ha esetleg ti is tudtok ajánlani megköszönnénk.


2012. febr. 6. 13:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy Bp és Érd környékéről lenne szó ahova érte tudna menni.
2012. febr. 6. 13:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, hogy helyileg ők hol vannak. De nézd meg mennyien vannak. Ők aztán kijönnek a többi kutyával...


[link]

2012. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szegények, ha nem lenne itthon korlátozva a kutyák száma, hoznék ideiglenesbe én is. Megmutatom neki. Tökölön vannak, talán el tud menni odáig.
2012. febr. 6. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Oks. Írj majd, hogy hogy döntött!
2012. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű eset: http://www.youtube.com/watch?v=McoYXPF6kIY&feature=plcp&cont..


De az ideiglenes gazdája mindent megtesz a rehabilitációja érdekében, és bizonyára az új gazdinak is segít majd mindenben (oktató a Népszigeten).


Nálam most egy vén csont van, aki főképp simogattatja magát és alszik, úgyhogy őt nem ajánlom :)

2012. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van 3 kis baby akit kidobtak a kukába. Nekik tuti kellene gazdi és ha jól tudom Érden vannak.
2012. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tököl sajnos túl messze van neki autó híján, de nézegette a spánielmentésnél a többi kutyát is, most van 2kiszemelt, elmegy meglátogatni őket és utána kiderül, hogy kell e tovább keresni vagy nem.

Egyik:

[link]

Másik:

[link]


Köszönjük a segítséget mindenkinek!

2012. febr. 7. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesek :)
2012. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!