Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy Szuka Boxert válassza...

Kan vagy Szuka Boxert válasszak? Mert ithon van 1 kan puli meg 2db szuka! az utcában geg 7 szuka és 4 kan?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy mert rangsorviták egészbiztos lesznek, ha kant veszel azért ha pedig szukát akkor azért. ha kant választasz akkor tudok ajánlani egyet, aki most 2 hetes :)
2012. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3nálmtöbb kutyust nem is tarthatsz azt tudod?Csak ha tenéysztő vagy.Attol függ,van családod?Ha igen akkor gyerek?Kor? nagy kert van? sztem kant.
2012. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyi kutyát tart, amennyit szeretne és elbír. Az állatvédelmi törvény annyit szabályoz, hogy 10nm területnek kell legalább 1kutyára jutnia illetve biztosítani kell a megfelelő ellátást nekik (oltások, kutyaház, etetés...).

Azt amelyik szimpatikusabb neked, kicsiként így-is úgyis beilleszkedik a többi közé, kamaszkorában meg mindegyik megpróbál feljebb jutni a rangsorban. A kanok kicsit makacsabbak és keményebbek, de épp attól függ, hogy te milyet fogsz ki, láttam már kifejezetten domináns szukát és alapjáraton könnyen kezelhető kant is. Viszont az ivartalanítást mind a kettőnél ajánlanám.

2012. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindent tudok neki bisztositani a birtokaz hatalmas!! Az ivartalanitást pl miért ajánlod??? :)
2012. febr. 6. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert ha kant veszel az befedezi a te 2 puli szukádat, ha azok nincsenek ivartalanítva, meg lehet, hogy szökni fog az utcában lévő másik 7miatt tüzelési időszakban. Ha szukát, akkor meg a puli kanod fedezheti be, vagy a másik 4közül amelyik épp képes kerítést mászni egy tüzelő szuka miatt. Szerintem te se szeretnél boxer-puli vagy egyéb mix kiskutyákat nevelgetni otthon, ezt megelőzendő, inkább legyen ivartalanítva.
2012. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGazad van erre nem is gondoltam!! köszi
2012. febr. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!