Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény? (többi lent 5 mini...

Vélemény? (többi lent 5 mini pincher pótmamája)

Figyelt kérdés

Itt vannak a képek róluk. Sajnos mind az 5 öt nem bírtam egybe mert összevissza mocorogtak. Így sem volt egyszerű... Ma viszem a kicsi kutyát 5-re dokihoz drukkoljatok neki.:) Vélemény?

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 6. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "vélemény?"? Mire vagy kíváncsi? Pici szőrös kutyák, biztos aranyosak, de ezt egyedül is tudod gondolom.
2012. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Te biztos nem olvastad az előző írásaimat. Ezek a kiskutyák most 4 hetesek. A drága szaporító agyon akarta őket ütni mert nem volt gazdájuk. Az egyik kiskutyát leejtették vagy ráléptek húzza a lábát. És megkértek hogy tegyek fel képeket. És valami kérdés kell hogy feltehessem:D
2012. febr. 6. 15:11
 3/21 anonim ***** válasza:

A kis szerencsések. Evést miként oldottad meg?

Nem vagyok otthon pincserben, így nem tudok az állapotukról véleményt mondani.

Nekem mint, fajta is túl kicsik :)))

2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Miért? Az eredeti kérdéshez is be tudtad volna szúrni a képeket. Ide meg belinkelhetted volna azt, hogy ne nézzünk hülyének :)
2012. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan folytathattad volna a másik kérdésnél ám. Így sokan újonnan olvasnak és nem tudják, miről van szó.
2012. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát igen nagy szerencséjük van... Csak most már elvannak kapatva éjszaka nem hajlandóak a hordóba aludni. Így hol arra ébredek, hogy a hajamat húzzák vagy a fülem harapdálja valamelyik.:) Kecske tejbe áztatott kutyatáp jött be. De ma már kaptak főtt csirkemellet sárgarépával. Az nagyon bejött nekik..:) De épp ma láttam, hogy húzzák a kis feneküket úgyhogy biztos nem kaptak féreghajtót. Ma azt is kérek a dokitól nekik.
2012. febr. 6. 15:14
 7/21 A kérdező kommentje:
Most már mindegy. Úgy voltam vele, hogy azt biztos, hogy mindenki megnézi. Ezt pedig biztosan:)
2012. febr. 6. 15:15
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy megnézi....:D Majd csak letudom már írni:)
2012. febr. 6. 15:15
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Igen, csak ez az oldal nem erre való. Ha mutogatni akarod a kölykeidet, tedd fel facebookra. Akit meg érdekel, az majd megnézi azt a kérdést, vagy ír neked privátot.
2012. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Huha látom nem érted a lényegét... Nem is akarom elmagyarázni. Aki tudja a teljes storyt azt ugyis érdekli.
2012. febr. 6. 15:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!