Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csontokat adhatok a...

Milyen csontokat adhatok a kutyámnak és hogy készítsem el?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok hogy szilánkosan törő csontokat (csirke comb stb.) nem lehet adni a kutyának. De milyen csontokat lehet? Arról is hallottam hogy vannak olyan csontok amiket csak főzve lehet kutyának adni. Melyek ezek a dolgok? Köszönöm mindenkitől a segítséget. :)
2012. febr. 6. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Főzve, pl marhalábszár csont, lapocka, vagy egyéb nagyobb disznó és marha combok. Szárnyasból farhát, nyak, szárny ezeket elég forrázni. A mienk ún. fehér csontot (boltban így árulják) szokott kapni főzve, a porcogót imádja rajta, azt egyből leeszi és utána még napokig nyúzza.
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, nem combok, hanem csontok (nem tudom merre jár az agyam)
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
disznó sípcsont nagyon jó, de csak fôve! :) üzeletve lehet vásárolni, mi is azt adun a kutyusoknak minden héten egyszer :)
2012. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!