Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai malamutot szeretnék...

Alaszkai malamutot szeretnék venni, de mennyi?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a kutyát, volt is velem egyidős, de 14-évesen elpusztult. Most 21 éves vagyok. Kicsit jobban átlátva a dolgokat, nagyon szeretnék egy gyönyörű, törzskönyves malamutot, csak is kennelből! Tudom, hogy rengeteget kell vele futni (sportolok, így legalább naponta lenne társam:)). Nagyjából mindent elolvastam a kutyáról, de árakat nem találok! Szerintetek kan vagy szuka legyen? Mennyibe kerül kb? A kutyaiskola mennyi? Megéri járatni? Van értelme tanítani szánhúzásra, illetve lehet e? Minden érdekelne, ami nem mindennapos dolog (vedlik, eleven stb. ezeket tudom). Jah, és Borsodban hol van a legjobb kutyaiskola (Heves is szóba jöhet)?

2012. febr. 6. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
expresszen vannak árak...vagy keresel egy kennelt és írsz nekik és megérdeklődöd h mennyibe kerül egy kutya.én is ezt tettem.és nem ide írogattam:-O
2012. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
keress meg egy szimpatikus tenyésztőt és tedd fel neki ezeket a kérdéseket! jó szűrőnek is ;)
2012. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hovarju ***** válasza:

szerintem jelentkezz be a netboard alaszkai malamut fórumába. Ott tenyésztők is szoktak hozzá szólni és malamut gazdiktól kaphatsz első kézből tanácsokat.

Jó keresgélést :-) /egy volt malamut gazdi/

2012. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális tenyésztőtől kb. 100 ezertől kaphatsz kicsit. Szaporítót meg nem javaslom, ha nem akarod az inged-gatyád mondjuk diszplázia műtétre költeni. Jó tenyésztőket a MEOE Szánhúzó és Északi Kutyások honlapján találhatsz:


[link]


Az egyik kennelben most születtek pár napja kicsik nagyszerű szülőktől:


[link]

2012. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor én akartam venni malamutot, én is felkerestem tenyésztőket, de épp sajnos sehol nem volt alom. Vártam elég sokat, majd az egyik tervbe vett egy almot, és fel is vettem vele a kapcsolatot. Sajnos csak 3 kölyök született, így az egyiket természetesen megtartotta, a másik kettőt meg közelebbi ismerősöknek adta. Vártam tovább, majd találtam egy embert, aki malamutokkal kereskedik. Azt mondta, 500 000-ért tud törzskönyves kölyköt szerezni, 700 000-ért pedig tenyészthető minőségű kölyköt is... Ez nagyon nem az én pénztárcámra volt szabva, így a pár éves felesleges kutyára várás eredményeként lemondtam a törzskönyves kutyáról. Szerencsére szép és egészséges malamutotokat találtam tenyészeten kívül is, akik azóta már felnőtt, és nagyszerű szánhúzókká váltak! :)
2015. jan. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!