Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a kutyus 3. kutyának?

Figyelt kérdés
Van két kutyám.Egy kan kis keverék, menhelyes kutyus és egy németjuhász. Mivel nagy a hely és idônk is van rá bôven szeretnénk még egy kutyát. Elmentünk a menhelyre és megtetszett egy. Szerintetek milyen lenne ez a kutya? [link]
2012. febr. 6. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Ezek a saját kutyáim:


[link]


[link]

2012. febr. 6. 19:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutyusaid vannak:)) és örülök, hogy menhelyről mentesz meg kutyust:) Amit kinéztél az tényleg nagyon szép és szerintem jó választás lenne de 3.-at tényleg csak akkor ha van rá pénz mert nem olcsó az etetése és van elég nagy kert és időtök:)
2012. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutyáid vannak! Az is szép amit kiválasztottál. Szerintem jó lenne de neked kell döntened!!
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni azt is, hogy milyen természetű...
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A gazdája megvere, el volt törve mindkét hátsó lába. Nagyon barátságos és szelíd kutyus. Imádnivaló.


Van idônk rá. Mindig lenne melette valakit :) és erdô melett lakunk, sokat sétálunk :)

2012. febr. 6. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Gönyörűek a kutyáid és amit kiválasztottál nem semmi olyan gyönyörű border collies fantasztikus kutya lehet <3.<3
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na akkor szerintem fogadd örökbe:)
2012. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya. Mikor ilyet látok mindig szomorú leszek: mert nálunk már nem férne el :)
2012. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha passzol a jelenlegi kutyáiddal minden téren,akkor sztem semmi akadálya.


A jó múltkor én is jártam egy menhelyen,beleszerettem egy 3 hónapos kaukázusi keverékbe,de sajnos már van 2 kutyánk,és anyagilag nem férne bele még egy ilyen nagy kutya,ráadásul szeptembertől egyetemre megyek,szal időm se nagyon lenne.:((

De neked sok sikert és jó kutyázást!:)

2012. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!