Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még élhetett volna a kutyám?

Még élhetett volna a kutyám?

Figyelt kérdés
17 éves volt, nem engedtünk be, hanem a házát megcsináltuk szépen jó melegre, és kint rátaláltunk de sajnos már nem élt
2012. febr. 7. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom! :(

De a 17 év az gyönyörű kor egy kutyának, nem hiszem, hogy ti csináltatok volna valamit rosszul!

2012. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak találgatni lehet, hogy a hideg miatt halt-e meg, vagy amúgy is ennyi jutott neki.

Sajnálom a kutyusodat.


Sokszor nem értem, ha a TV-ben és különböző fórumonokon is felhívják az emberek figyelmét arra, hogy engedjék be zárt, melegebb helyre a kutyákat, akkor azt miért nem teszik meg?

Barátnőm nagynénjéék a tacskójukat találták meg tegnap reggel az udvaron megfagyva.

2012. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel még élt, láttam is!
2012. febr. 7. 13:19
 4/8 anonim válasza:
100%
17 évesen már nagyon öregnek számított. talán élhetett volna(ki tudja?), de csak úgy mint az emberek esetében, ilyen idősen már csak szenvedés az élet (tudom hogy le leszek pontozva)
2012. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
Ha nem ez volt az első éjszaka amit kint töltött a mostani hidegben, akkor nem a ti hibátok. 17 éves kutya már nagyon öreg, paplanon tartva sem bírta volna már sokáig.
2012. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Gyönyörű kort élt meg! És nem szenvedett, hanem szépen csendben elaludt. Tudom, hogy nagyon fáj most, de gondolj erre meg a szép dolgokra, amit vele történtek.
2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Ha nem először töltött kint éjszakát akkor nem a ti hibátok volt.

És a 17 éves kutya nagyon öreg..

2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én 17 éves öreg keverékem a tavasszal pusztult el. Hajnalban kikéredzkedett a házból, és mikor reggel kimentem, megtaláltam a kerti tóban... :'( Nem hiszem, hogy belefulladt, mert láthatólag nem vergődött, szerintem csak inni akart és pont akkor állt meg a szíve. De nagyon sokáig nyomasztott a gondolat, hogy ha korábban kimentem volna, vagy ha hajnalban megvártam volna, hogy visszajöjjön, nem történt volna ez.

De neki már mindegy, szegénynek, és ha szép és tartalmas élete volt, akkor kár ezzel nyomasztanod magad.

2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!