Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldogall tapasztal...

A francia bulldogall tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehet jó is rossz is.

És tényleg nem tud úszni?


köszi



2012. febr. 9. 13:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
A miénk nagyon agresszív volt már 8 hetesen, mindig mindenkit megugatott és meg is harapott (nem játékból). Bár szerintem rossz tenyésztőtől vettük és az ő hibája volt inkább nem a kutyáé. Védi a gazdit, horkol alvás közbe :) És tényleg nem tud úszni, nagyon kell rá vigyázni vízközelbe. Mi sajnos kénytelenek voltunk megválni tőle az agressziója miatt, de szeretnénk majd egyszer egy másikat. Nagyon édesek ezek a kutyusok és ha jó a tenyésztő, meg persze a gazdi is, akkor biztos nem ez a megfelelő viselkedése mint nálunk volt
2012. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 9. 14:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem az enyém nem lesz olyan :)
2012. febr. 9. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is francia bulldim van 2 éves!

Nagyon szeretem, az egyetlen kevésbé jó tulajdonsága, hogy nagytestű kan kutyákkal félelmi agressziót mutat. De dolgozunk rajta. =) Egyébként meg nagyon aranyos kedves kutya. Hamar megtanul, inkább a makacsságával van gond. Ilyenkor télen megmakacsolja magát a kutyasuliba és nem akarja végrehajtani a feksziket, pedig a szobámban van 20xor is megcsinálja. =) Mindig próbál felvidítani, nem ugat szinte egyáltalán. Horkolni szokott, de ha ennyit mondok neki, hogy: pssszt, pssszt, akkor rögtön abbahagyja. De mostanság annyira nem hallom a hangját, hogy néha azt gondolom éjszaka, hogy nincs is a szobában. Pukizni szokott sokat, de hát én így imádom!!! =))

2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

szia!


A barátom családjának van egy francia buldog kan, és egy törpe spicc szuka. Mind a kettő nagyon aranyos, a buldog különösen. De azt tudnod kell, hogy rettentő büdös a szőre (és nem a fürdetés hanyagolása miatt). Egy simítás, és mehet az ember kezet mosni. Állítólag nem zár jól a végbelük a francia buldognak, és azért büdösek. Nem tudom, mindenesetre Jockey nagyon aranyos kutya, ha meglát, szinte szétrázza a fenekét, hogy simogassam már meg :)) A kis konyhadisznó :). Még a komposztra kidobott tojáshéjakat is kinyalja :).

2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi.

Szuka vagy kan francia bulldogot vegyek? (érveket is írjatok)

2012. febr. 9. 14:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak van 2 amit elég sűrűn hoz be a munkahelyre. Imádnivalóak, jönnek simit kunyerálni, hozzák a labdát...De ha kicsit is melegebb van, mint amit megszoktak már röfögnek (nagyon hangosan), nem kapnak rendesen levegőt ezenkívül egész nap eregetnek, kb fél óránként szellőztetünk akkor, pedig premium tápot esznek. Kinézetre nekem nagyon tetszenek, szerettem is volna régen, de mióta láttam a hátrányukat is inkább letettem róla. Persze ettől függetlenül sok embernek így is tetszenek, ami nem baj, csak nekem nem való ez a fajta.
2012. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz
2012. febr. 9. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező!


nekem fiú 3 éves francim van :)

fél éve van nálunk, de jobban beleszerettem mint a férjembe :DDD jo ez nem igaz :) de nagyon imádom:)

nagyon nyugis kutya, elsőn lakunk ugyhogy a zajok felszürödnek, arra pipa ha trappol valaki az utcán, kulcscsörgés, vagy egy jampi aki most ül elöször sport kipufogos verdában :) de akkor is csak vuffog egyet kettöt és abba hagyja. csak jelez hogy ez nem nyugis hang :) amugy igaz nagyon tudnak pukkantani meg horkolni is. amugy eszméletlen sok szeretet van benne...most hogy terhes vagyok hangulatváltozásaim vannak és sokat sírok...mindig oda jön felugrik és rám rakja a fejét amig abba nem hagyom a pityergést :))) épp ezért imádom annyira szerintem, mert olyan mint egy barát:)

sok sikert ha meg lesz a kutyid:)

2012. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
elég ronda jószág
2012. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!