Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nemzetközi Kutya Magazin...

A Nemzetközi Kutya Magazin februári számát miért nem találom egyik újságosnál sem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 13:57
 1/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ismerősöm kapott egy infót, miszerint megszűnt. Csak ennyit tudok...
2012. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ikszdéé31 ***** válasza:
Megszűnt!?!? micsodaa!?!? én is kerestem........
2012. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmmm... nekem előfizetésem van, még nem kaptam februári számot, de még csak értesítést sem, hogy megszünt volna... hát nagyon "jópofák" hogy csak így minden szó nélkül beszüntetik.

Mondjuk amióta főszerkesztő váltás volt látványosan romlott az újság minősége - az biztos, hogy még egyszer már nem újítottam volna meg az előfizetésem.

2012. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem sírok utána, mióta váltották a főszerkesztőt, vécépapírnak volt csak jó...
2012. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sajnálattal tájékoztatom az olvasókat, hogy a tulajdonos döntése értelmében a Nemzetközi Kutya Magazin 2012. februárjától nem jelenik meg. Reméljük, az elmúlt 15 év során sok szép és hasznos olvasmánnyal tudtunk szolgálni."

Most találtam facebookon.

2012. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tehát igaz a hír...amióta nem Gácsi Márta volt a főszerkesztő, tényleg semmi értelme nem volt, gondolom nagyon csökkent az eladott példányszám, nem érte meg nekik fenntartani...én is csak megszokásból vettem.

Korábban ez a lap volt a 3 piacon lévő kutyás újság közül a legtartalmasabb szerintem, aztán a másik kettő fejlődött-fejlődött...végül már a magazin semmit nem ért. Kutyareceptek 4 oldalon, fajtabemutatónál 4 oldalnyi történelem, standard, amit a netről is le lehet tölteni, volt a jellemről-gondozásról 3 mondat...

Jó lenne, ha indulna helyette másik újság :)))

2012. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez az újság rakta le a kutyás alapjaimat, gyakorlatilag tőlük tanultam meg kutyázni, legalábbis nagy vonalakban. Kicsit siratom, jó lenne még egy ilyen színvonalas újság, mint a régi volt :)
2012. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagyon sajnálom, hogy megszűnt. Régebben nagyon jó cikkek, érdekes, megható történetek voltak benne. Sajna az újság átalakult, de nagyon sokszor volt benne a kutyusom a fotóverseny egyik nyerteseként.

2012. febr. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!