Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák besorolásuk alapján...

A kutyák besorolásuk alapján szerintetek az adott csoportban melyik a legjobb fajta?

Figyelt kérdés

Remélem érthető volt a kérdés. Tehát pl az agarak közül az x,y-mert.

A vadász kutyák közül az z,zs,- azért mert.

Kíváncsi vagyok:) Köszönöm!


2012. febr. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szempont alapján? Önmagában minden fajta tökéletes, kell valami szempont, ami szerint sorba rakod őket.
2012. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a csoportba sorolás a szempont:D

pl sztem az angol véreb a legjobb vadászkutya.:DD

és igy tovább..

2012. febr. 9. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az angol véreb a legjobb vadászkutya... Akkor is, ha vadat kell jelezni, behozni, vagy elkapni? Dehogy. Vércsapát profin követ, de a többi vadászfeladatra alkalmatlan. Egy típuson belül is rengeteg feladat van, a terelőkutyák között pl. a mudi ügyes marhapásztor, egy "birkára szakosodott" kutyát simán lever, birkában viszont lehet, hogy pont nem ő a legügyesebb. Őrző-védő fajták... Személyvédelem, vagy területvédelem? Precíz parancsteljesítés, vagy önálló cselekvés? Ölebek... Méret, puhaság, kedvesség? Ezer és egy szempont van, amik alapján egy csoporton belül is rengeteg "legjobb" van. A saját specifikus céljára, a saját kialakulási helyén minden kutya a legjobb :)
2012. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
Mindenkinek a saját kedvence. Nincs olyan, hogy (a példádnál maradva) egyik agár agarabb a másiknál:)) Én mindet imádom.
2012. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!