Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretném megtudakolni...

Azt szeretném megtudakolni hogy hogyan maradhat illetve hogyan tudom megoldani azt hogy dús szőrzetű legyen a kutyám? Egy közel 4 éves Akitáról lenne szó, nőstény.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rakjál a kajájába olajat meg tojást a tojást egy kis ideig főzd max olyan 3 perc és rakd rá attól gyönyörű lesz a szőre :)) és persze fésüld a szőrét stb.
2012. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 9. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az állatorvosom azt mondta hogy tojást nem szabad a kutyával etetni. Helyette adott bőrtápláló tablettát, ami a szőrt is dúsítja és máris kezd hatni, mert ezt minden nap kell neki odaadni.
2012. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ezért van az, h a magyarországi állatorvosok 90%ánál még egy átlag ember is jobban ért a kutyákhoz. Méghogy nem lehet neki tojást adni...
2012. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok és eddig én is azt hittem hogy lehet nekik adni, de jobban hiszek egy szakembernek mint egy átlagembernek. És nekem nem nagyon használt a tojás!
2012. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


És azért van jópár prémium tápban is tojás, mert tilos adni a kutyának. Aha.....

2012. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mondta, hogy ne tojást adj a kutyának, hanem vitamint, mert volt épp a polcon és neki mégiscsak az a profit, ha azt eladja.

Ezzel nem mondom, hogy nem jó a vitamin, de ettől függetlenül nem igaz, hogy a kutya nem ehet tojást.

2012. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alapvető, hogy igazán szép, dús szőre csak kertben tartott kutyának lesz, a lakásban a fűtés mellett soha nem fog olyan szőrt növeszteni.

Rendszeresen fürdetett kutyánál a szőrváltás is fokozatosabb, és ha hideg (persze nem jéghideg) vízzel csinálod, akkor serkented is a szőrnövekedést.

A tojást arra szokták adni, hogy fényesebb legyen a szőr, nem?

2012. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Béres Minera cseppeket adok neki. Próbáltad már?
2012. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Jó minőségű táp, mindig ugyanaz, mert a tápváltástól is nekiállhat vedleni. Rendszeres fésülés, hogy az elhalt szőrök ne akadályozzák az új növekedését. A vedléskor hideg vizes fürdetés és utána teljes szárítás.

Nekem is ajánlottak mindenféle csodaszereket, egyik sem használt.

2012. febr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!