Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamenhelyre mehetek az 50...

Kutyamenhelyre mehetek az 50 óra önkétes munkát elvégezni? (többi lent)

Figyelt kérdés
állítolag hatájba lépett az a törvény hogy az érettségihez 50 óra önkétes munkát kell végezni csak akkor kapod meg az érettségit, én jövőre éretségizek, de tudni szeretném hogy ezt az 50 órát egy kutyamenhelyen elvégezhetem???
2012. febr. 9. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen, minek után máshol nem nagyon lehet önkéntes munkát végezni.. meg hát az is önkéntes munka...
2012. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mert hallottam olyat hogy idős embereknek lehet bevásárolni vagy az utcán a szemetet felszedni..


de én a kutyamenhelyen szeretnék besegíteni :)

2012. febr. 9. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A hatály az pontos j(azaz j)
2012. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyesírás is kell ahhoz az érettségihez, hatáLYba lépett :D Amúgy meg kérdezd a tanáraidat, ők tudják - jó esetben - pontosan megmondani, hova mehetsz. Én úgy tudom, hogy állatmenhelyre is, de a magyar oktatásban soha semmi nem biztos.
2012. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de jó lenne ha nem a helyesírásomról beszélnétek, nem ez volt a kérdés, sz@r a helyesírásom azt tudom..

a tanáraimat kérdeztem ,de egyik se tud semmit..

hát akkor majd kiderűl,végűl is csak jövőre kell...

2012. febr. 9. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha idén vagy jövőre érettségizel akkor nem kell, csak 2014-től kötelező, de igen, elfogadják. Én voltam nyáron az illatos úti menhelyen, mindig szoktam menni, ha tudok.
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már majdnem megijedtem! :D Én idén érettségizem és nem is hallottam erről. De ha csak 14-től vezetik be nincs probléma. Bár én is biztos, hogy a menhelyet választottam volna. Nyáron úgy is megyek :)
2012. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet menhelyre menni,vagy az idős nénikhez...
2012. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, amúgy ma az egyik tanárunk is mondta hogy ez 2014-ben érettségizőknek vezetik be, mondjuk én szívesen mentem volna egy állatmenhelyre segíteni, így is mennék csak nincs időm..de ha meg kötelező lett volna akkor kénytelen lettem volna elmeni ,de szívesen segítenék ,lehet nyáron besegítek..
2012. febr. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!