Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főleg kis méretű kutya tulajdo...

Főleg kis méretű kutya tulajdonosok! Van a kutyusotoknak ruhája?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor vettétek, vagy ti készítettétek? :) Képet mutattok a ruháról? Az én kutyusomnak most fejeztem be a második kisruha kötését :D

14/L Westie kislány tulajdonos :)


2012. febr. 10. 09:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van egy kabátja. Rendeltem neki mert párszáz forint volt csak. Hétvégén szeretnék varrni neki. Ha sikerül küldök képet :) Yorki gazdi
2012. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
73%
Én igen kis méretű vagyok és nincs a kutyámnak ruhája.
2012. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Enyém nagytestű, rövidszőrű - panelkutya. Van ruhája, mert fázott. Fressnapfban vettük neki.
2012. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves első! Milyet szeretnél neki varrni? :D Az én westiemnek mellénykét kötöttem :D amit meg még most csinálok, az egy rózsaszín-pink csíkos hosszujjú lesz :) a nagy része már kész van, már csak a "zsebek" meg a gombok hiányoznak róla.. :)
2012. febr. 10. 09:20
 5/21 A kérdező kommentje:
3. :D dejóóó :) kutyaruha függő lettem, egyre több ötletet keresek, annyira jókat lehet kötni, ha tud az ember.. :)
2012. febr. 10. 09:21
 6/21 anonim ***** válasza:

Na igen :)

Nekünk olyan ruhánk van, ami vízlepergetős, alatta patenttal van hozzáfogatva a bundás rész. Ez így tök jó, mert jó időben, de szakadó esőben lecsatolom róla a bundát és esőkabátként használjuk!

Ötletként írtam le, hátha kötögetni akarsz még :)

2012. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Plüss anyagból csinálom, hasánál tépőzáras,a hátára pedig rávarrok egy kis darab anyagot amin vasalható matrica lesz( Törpilla). A vasalható matricát vaterán vettem 130 Ft-ért :) Kék fehér lesz az egész
2012. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kínai meztelenem van.Természetesen ilyenkor ruhát húzok rá. Egy részét vettem, de a legtöbbet a barátnőm varrta rá :))) Nagyon profi rucikat készít, tök ügyi csaj *.*
2012. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha sikerül megcsinálni akkor barátnőm yorkija is kap egyet, azon Popeye lesz :)
2012. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Van egy 9 hetes kölyköm, saját maga növeszti a ruháját.


Puli... :)

2012. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!