Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik prémium kutyatápot...

Melyik prémium kutyatápot tartjátok kiemelkedőnek, melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Illetve hosszútávon - ÉVEKIG - 1 fajta kutyatápot adva (én ProPlan-t etetek) nem okoz eü. problémát? Váltani kellene időnként?
2012. febr. 10. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Minek? A kutya emésztőrendszerének nem jó, ha gyakran váltogatja a kaját. Én most a Brit Prémiumot fogom kipróbálni. Új az összetétele és jó áron is van.
2012. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sok jó táp van, az a legjobb, ami az adott kutyának megfelelő. Előfordul, hogy amelyik tápot az egyik bírja, azt a másik nem.


Ha találsz egy tápot, amitől energikus, szép a kutyád, és a végtermék is megfelelő, vagyis meg vagy vele elégedve, akkor ne válts másikra.


A ProPlan egyébként nem rossz táp, nálunk is az egyik kutya azt eszi, de ár-érték arányban vannak jobbak is. :)

2012. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek irnám, hogy a válaszodból az derül ki, hogy te is most fogsz újat kipróbálni, tehát váltasz. Nem váltogatom amúgy, épp ezért szeretném tudni, hogy ez igy OK, hogy évekig egy tipussal etetem. Valahol olvastam, hogy húgykövességet kapott a ProPlan-től több kutya :( én viszont eddig -?- nem tapasztaltam negativumot ezzel kapcsolatban.
2012. febr. 10. 16:08
 4/20 A kérdező kommentje:
Másodiktól :) kérdezném, hogy melyiket ajánlanád jobb árban? -valóban nem a legolcsóbb a PP.
2012. febr. 10. 16:09
 5/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


ProPlan-nel a tenyésztő eteti a kutyáit, akitől vettük a kölyköt. A felnőtt kutyám Bosch-t eszik, a kicsivel is szeretnék majd erre átállni.

Ár-érték

2012. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, az ár miatt. Összetételben jobb a táp, mint amit eddig etettem, árra viszont kedvezőbb. Azelőtt évekig Acanával etettem, most már nem megy és sajnos erősen figyelnem kell az árakat.
2012. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Áááá... nem küldte el csak a felét annak, amit írtam. :(

Tehát:

Ár-érték arányban jónak tartom még a Josera-t, és egyre több helyről hallom az első válaszoló által ajánlott Brit-et is.

2012. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én minden nap főzők de ha tápot kapnak, utazás vagy más okból kifolyólag akkor Belcandot! szerintem árban sem rossz a minőségéhez képest! nézz utána [link]
2012. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyiket megnézem! Az ár nálam is bejátszik a fontosságba, persze semmiképp nem akarok a minőség rovására váltani!
2012. febr. 10. 17:10
 10/20 A kérdező kommentje:
A Belcando-t megnéztem és akciósan drágább mint a ProPlan :), igy elhiszem, hogy jó, de árban már húzos lenne...
2012. febr. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!