Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor a kan kutyák kezdenek...

Amikor a kan kutyák kezdenek ivaréretté válni akkor néha egy jellegzetes szagot árasztanak?

Figyelt kérdés
Ami nyilván a nemiszervükből jön? Onnan spriccelik vagy mi? Azért kérdem, mert akkor a 6 hónapos kiskutyám azt csinálja...

2012. febr. 10. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Igen, spriccelős, jelölős pisi és szaga is van. Bár szerencsére én nem tapasztaltam, mert ivarérés előtt ivartalaníttattam.

Nem szeretnéd ivartalaníttatni? Ennyi idős korban már elvégezhető a műtét...

2012. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem nem árasztanak semijen szagot!!

És nem spiriccelnek semmit. Szerintem te arra gondolsz amikor pisil....

2012. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom... A kiskutyám már szobatiszta, de most mégis moshatom ki akkor az ágyát. Ott simiztem mikor történt az eset, hogy elkezdett kaparni, mondom mi baja? És megcsapott egy szag is. Máskor nem éreztem eddig. Nem gondolkodtam még az ivartalanításon.:)
2012. febr. 10. 18:53
 4/12 A kérdező kommentje:

M.-H. Alexandra válasza:


De akkor mi ez? Most megkevert a két különböző válasz.:) Szerinted pisi? Már bátran állíthatom, hogy szobatiszta, baleset se történt eddig. Ha pisi is, akkor nem sima pisi?

2012. febr. 10. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Biztos szoktad látni, hogy a kan kutyák lépten-nyomon minden oszlopot-fát-autót stb. jelölgetnek, megemelik a lábukat és levizelik, ez a jelölő pisi, én ezt említettem spriccelősnek :) Na ennek szaga van.


Egyébként az is lehet, hogy felfázott (nálunk pont ilyen gond volt múlt hétig)...

Viszont ha erős szaga van, akkor szerintem jelölés..

2012. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ez a jelölő pisi jóval kevesebb, mint a rendes.

Ha nem nagytestű kutyád van, akkor pont az ivarérés időszakába lépett :)

Nagytestűeknél ez általában kitolódik 7-8 hónapos korára.

2012. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
aha, hát köszi...:/ Nem tudom akkor mi lehetett, mert ezen látszott, hogy tök véletlen csúszott be.:D :/
2012. febr. 10. 19:05
 8/12 A kérdező kommentje:
kistestű.:)
2012. febr. 10. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Balesetek azért mindig lehetnek, ha szobatiszta, akkor is :)

De ha újra előfordul pár napon belül, akkor azért menjetek el egy dokihoz.

Nekünk is hasonlóan kezdődött a felfázás-hólyaghurut. Vizeletmintát vettek és úgy tudták kimutatni, hogy mi okozza...

2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagyis pontosabban mi vittünk pisit :)
2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!