Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hirdetésben láttam ezt a...

Spike05 kérdése:

Egy hirdetésben láttam ezt a staffit. Érdekelne hogy fajtiszta e?!

Figyelt kérdés

www.kephost.com/view3.php?filename=7akgqsd1s1bfgz1kbm3v.jpg


[URL= [link]


2012. febr. 10. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát én bizti hogy az első linkemn lévő kutyát elhoznám ha hiába hogy nem fajtatiszta... Nagyon sajnálom főleg ami látszik hogy hogy tartják meg van kötve valami kötélllel meg stb...
2012. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#10, Photoshoptól.
2012. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10 es vagyok: Ki az a barom aki direkt photoshoppolna rá sebeket? Látszik az egyiken h mintha koszos lenne de nem akakrom lhinni h vki direkt igy hirdet kutyát.Ötlet?
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100% Photoshop és még nem is jó minőségű (mármint a sebek).
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A fotó jobb alsó sarkában ott van a pizap.com ez egy képszerkesztő program.

Azt,hogy miért így hirdeti nem tudom...talán így akarja "bizonyítani",hogy harci kutyának is tökéletes.

2012. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egy barom a photoshop miatt, a láncon tartás és körülmények miatt pedig állatkínzó a hirdető! Szerintem a sebek azért vannak rajta, hátha így harcra jobban megveszi valaki. Kérdező! Ha kutyát keresel, megtaláltad! Hozd el onnan!
2012. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
azta rohadt,erre gondolni sem mertem. H lehet vki ennyire pihent agyu gusztustalan patkány? A kérdezőnek ajánlom h miután elhozza a kutyát,jelentse fel,akár előtt is.Egy rejtettkamerás felvételt meg 10év börtönt megérdemel!!!!
2012. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azok photoshoppolt sebek rajta. amugy elég sanyarú sorsa van ott a kutyának, de én előszörmegnézetném egy állatorvossal, hogy nem e egy időzitett bombát hoznék-e el. Lehet neked ugrik egy hét mulva.. nekem is amstaffom van,tehát imádom ezt a fajtát
2012. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tapasztalatlan vagy, semmiképp ne hozd el az első linken levő kutyát. Ha képszerkesztő programokkal sebeket szerkesztettek rá biztos nem tündi-bündi családi kutyának szánják. Valószínűleg nincs szocializálva, nincs nevelve, nem kizárt az sem, hogy uszították, harcoltatták.

A másikról meg annyit, hogy ilyen jófogás.hu-ról, meg egyéb hasonló oldalakról nem veszünk kutyát, hacsak nem egy beteges keverék kutyáért akarsz kidobni tízezreket, amelyeknél százszor különbet találnál menhelyen. A belinkelt kölykök nagyon satnyák, eszedbe ne jusson megvenni, lerí róla, hogy gyenge és beteges. Ha fajtatiszta pitbullt vagy amstaffot akarsz, akkor vegyél tenyésztőtől, törzskönyvvel és onnan biztos egy jól dolgozó, erős, egészséges és fajtatiszta kutyát kapsz.

2012. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 compactegon ***** válasza:

ugyan. vegyétek már észre, hogy nem egy jó fej kutyát akar maga mellé, a lényeg, hogy neki fajtatiszta amstaff kell. a többi szempont lényegtelen.

ne vegyél ilyen kutyát, tedd meg ezt a szívességet a kutya és embertársadalomnak. viszont az első linken szereplő hirdetőt fel kell jelenteni.

2012. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!