Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a vizslámnak forralt...

Adhatok a vizslámnak forralt bort? :-)

Figyelt kérdés
Lesz baja tőle?
2012. febr. 10. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Inkább ne. Bár én egy kicsit adtam a Tacsimnak tényleg csak kicsi volt de neki ízlett simán benyomta...

2012. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nem
2012. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ebben a válaszban most volt igen, nem, talán... akkor most melyik?! :D
2012. febr. 10. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár nyilván a mennyiségtől függ hogy lesz-e baja tőle. De mi értelme van? Ne használd ki a kutyád bizalmát.
2012. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Nyugodtan , de tényleg csak nagyon kicsit az ujjadról.

Én a havanesemnek adtam az ujjamról egy nagyon kicsi sört . Nagyon szerette és még mindíg boldogan él.

2012. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

DEHOGYNEM!!!

Nyugodtan adhatsz. :D De a barna sört is és a félszáraz vörösset is szereti! Van egy kis mellékhatása, ami imbolygást van hányást, van egyéb nyalánkságokat vált ki, de az csak melékes. ;)

2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szierontem nem kéne! Hogy is jutott eszedbe ekkora marhaság?
2012. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a forralt bor már nem forró, kóstoltasd meg vele, de cska egy kicsit, nem nagyon ajánlanám, a forró egyébként is nagyon káros!
2012. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minek akarsz neki forralt bort adni? Komolyan kérdezem.
2012. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert nyáron a must, meg a Tokaji bejött neki :D Amúgy fölösleges kiborulni, mert nyilván nemhogy literszám, de még deci szinten sem adnám neki. Egyszerűen kíváncsi voltam. Amúgy meg hideg van, gondoltam ez is felmelegítheti valamelyest.
2012. febr. 10. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!