Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van csivavák számára fogtisztí...

Van csivavák számára fogtisztító ennivaló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy csivavám és nem szeretném ha valami baja lenne a fogának! Ti mit ajánlotok? A válaszokat köszönöm! :)
2012. febr. 11. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem csak csivaváknak van hanem maguknak a kutyáknak (kis testűtől a nagytestűig) fogkrémtől kezdve a tabletán át a fogkefe alakú rágcsákig
2012. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen! Én a rágcsálni valóra gondolok! Én is így értettem, hogy kistestű kutyáknak!
2012. febr. 11. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni fogtisztító játékot is (dentafun néven árulják és van többféle), de nekünk a csont jött be. Nem csirke, hanem a kutyához képest nagyobb (csivavának könnyű ilyet találni) disznó vagy marhacsont főzve. Imádják a kutyák és szép tiszta lesz a foguk tőle.
2012. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kistesű kutyáknak szintén lehet kapni x keresztmetszetű rágcsát, vagy van olyan aminek kicsi fogkefe alakja van, de jó a szárított disznó fül, meg a préselt bőr csontok (bár utobbak kicsit büdik lesznek) de igazából bármi jó, amit hosszabb ideig tud rágni
2012. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól van köszi! Neki most amúgy szárított csont alakú marhabőr van, de kezd elfogyni!
2012. febr. 11. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak (rottweiler) marhabőrből készült csontot vettem, vmivel töltve volt, de már nem emlékszem, mivel... :D Fél nap alatt elrágcsálta, és gyönyörű fehér fogai voltak tőle, imádta. :)

Az egész csont akkora volt, mint az alkarom (15 éves lány vagyok), de biztos van kisebb, csivava méretben is. :)

2012. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2012. febr. 11. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok minden van de egyet SOSE feledj a mechanikai tisztítást az az a fog mosást semmi sem tudja helyettesíteni!!!neked kis testűd van(nekem is de más fajta) alapból hajlamos a fog kövességre ehet,rághat bármit előbb vagy utóbb ki fog alakulni HACSAK nem mosod neki rendszeresen.én minden nap mosom plusz Plaque Off animal por és Stomodine Gél.ja és száraz táp.nem konzerv.
2012. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki rendszeresen mosni!
2012. febr. 12. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Na az szuper,ez a legjobb amit tehetsz.de ha akarsz egy kis plusz akkor a szárított bőrök jók lehetnek.
2012. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!